fbpx

Magazyn “Piwowar”

Piwowar jest jedynym w Polsce drukowanym magazynem poświęconym piwu i piwowarstwu. Porusza on tematykę piwowarstwa domowego, jak również szerzej rozumiane zagadnienia związane z piwem, jego produkcją, kulturą degustacji, historią. Magazyn przedstawia relacje i wiadomości z bieżących wydarzeń piwowarskich w Polsce i na świecie, publikuje artykuły dotyczące teorii i praktyki warzenia piwa w domu. Przybliża warsztat piwowara zarówno domowego, jak i zawodowego.

Redakcja magazynu Piwowar:
Artur Kamiński – redaktor naczelny, Paweł Knap – z-ca redaktora naczelnego, Maciej Hus – z-ca redaktora naczelnego
Kontakt z redakcją: piwowar@pspd.org.pl

Autorzy współpracujący z redakcją:
Magdalena Biesiadecka, Dorota Chrapek, Daniel Duda, Przemysław Iwanek, Piotr Kucharski, Paweł Leszczyński, Jan Lichota, Michał Maranda, Paweł Masłowski, Adam Szewczyk, Piotr Wypych, Krzysztof Żurawski

Spis artykułów z wydań Piwowarahttp://piwowar.rewak.pl

Szukaj także na Facebooku.

Gdzie mogę kupić “Piwowara”?

Każdy członek PSPD otrzymuje bezpłatnie wszystkie numery Piwowara, które ukażą się w trakcie trwania jego członkostwa. Aby zostać członkiem PSPD zapisz się tutaj.

Magazyn można także zaprenumerować:

Pojedyncze numery można również zakupić w salonach sieci EMPiK w całej Polsce lub bezpośrednio ze sklepów dla piwowarów domowych (lista na dole strony).

Chcesz się zareklamować w Piwowarze?

Skontaktuj się z działem reklamy! Oferty:

Jesteśmy jedynym polskim drukowanym magazynem poświęconym piwu i piwowarstwu. Czytają nas piwowarzy domowi i profesjonalni, właścicieli browarów, sklepów i piwiarni specjalistycznych. Piwowar jest źródłem informacji dla dziennikarzy piszących na temat rynku piwa w Polsce.
Firmy zainteresowane publikacją reklamy lub kolportażem prosimy o kontakt z Iwoną Lesiak z działu reklamy: iwona.gruszka@pspd.org.pl 

Nakład: 2400 egz.
ISSN 2082-4874
Cena 1 egz. 25 zł.

Jak zaprenumerować “Piwowara”?

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zaprenumerowania magazynu Piwowar (4 egzemplarze za 80 zł) poprzez formularz:
https://bit.ly/prenumerata-piwowara

UWAGA! Koszt prenumeraty realizowanej pod adres zagraniczny, wyceniany będzie indywidualnie – prosimy o wcześniejszy kontakt: prenumerata@pspd.org.pl.

Zaginęła przesyłka z moim egzemplarzem Piwowara. Co zrobić?

Formularz do zgłaszania zagubionych przesyłek z Piwowarem:
https://forms.gle/qXsp4otmGebNJrZr9

Wysyłki do członków: sekretarz@pspd.org.pl

Wydania archiwalne


Pojedyncze egzemplarze wydań naszego czasopisma dostępne są w specjalistycznych sklepach internetowych i stacjonarnych dla piwowarów oraz miłośników piwa:
Alepiwo
Browamator
Centrala Piwna
Centrum Piwowarstwa
Homebeer.pl
Homebrewing.pl
Marxam Brewing
Piwny Kraft
Piwo Piweczko
Skrzynka Piwa
Twój Browar