fbpx

Klasyfikacja 2022/23

Przedstawiamy klasyfikację Pucharu PSPD 2022/2023 na dzień 18 grudnia, po rozegraniu 11 z 11 konkursów I części sezonu.

Konkursy ujęte w klasyfikacji: Grodziski KPD, VIII Śląski KPD, X Warmiński KPD, KPD w Bojanowie, XII Międzynarodowy Cieszyński KPD, XII Warszawski KPD, VIII Flisacki KPD, I Kielecki KPD, XIII Poznański KPD, XVI Pomorski KPD oraz VI Gwiazdkowy KPD.

W razie pytań prosimy o kontakt: puchar@pspd.org.pl

Ranking Pucharu PSPD 2022/23:

1 Kacper Myśliński 54.42 10 (12)
2 Grzegorz Czesnakowicz 43.89 10 (11)
3 Piotr i Tomasz Osiński 41.61 9
4 Mateusz Rogala 34.07 6
5 Nikodem Fajdek 25.34 5
6 Marek Kawecki 24.18 4
7 Klemens Słodyczka i Regina Gąsiennica-Giewont 22.63 4
8 Dariusz Witek 21.81 4
9 Michał Cieślik 20.63 6
10 Michał Daniłowski 19.94 4
11 Marcin Surma 18.90 4
12 Paweł Wróbel 16.96 3
13 Artur i Iwona Lesiak 16.51 2
14 Fabian Wojciech 15.45 4
15 Kamil Pastor 15.27 2
16 Marcin Szczeciński 14.74 3
17 Mateusz Woronowski 14.28 2
18 Marcin Tarasek 13.80 2
19 Marcin Bukała 13.76 3
20 Adam Szmyd 13.20 2
21 Paweł Karwowski 12.81 2
22 Adrian Miękina 10.77 2
23 Piotr Andrzejczak 10.71 2
24 Marcin Szarowski 9.87 3
25 Michał Kocielnik 9.56 2
26 Maciej Brzozowski 9.55 2
27 Kamil Pasierbik 9.08 2
28 Maciej Żyhałko 8.71 2
29 Jakub Kawa 8.35 2
30 Dariusz Lampa 8.34 1
31 Sebastian Makowski 7.50 1
32 Jan Krysiak 7.02 2
33 Paweł Rogalski 6.83 2
34 Jakub Kluz 6.73 2
35 Przemysław Plinta 6.71 1
36 Paweł Szulc 6.42 1
37 Mirosław Habrych 6.30 1
38 Dariusz Grabowski 6.10 1
39 Kacper Specyał 6.00 1
40 Arkadiusz Płachecki 5.90 2
41 Mirosław Nowosad 5.85 1
42 Maciej Kardasz 5.81 2
43 Sławomir Zakrzewski 5.76 2
44 Sławomir Kamiński 5.60 1
45 Rafał Trzeciakowski 5.50 1
46 Adam Spławski 5.46 1
47 Marcin Stolarek 5.35 1
48 Arkadiusz Prokop 5.32 1
49 Mariusz Karpiński 5.25 1
50 Mateusz Krata 5.22 1
51 Łukasz Gliniecki 5.16 1
52 Łukasz Kolasiński 4.98 2
53 Mateusz Pietrzyca 4.86 1
54 Paweł Twardak 4.80 1
55 Maciej Palusiński 4.80 1
56 Damian Korzeniewski 4.76 1
57 Łukasz Sklarek 4.72 1
58 Krzysztof Zach 4.60 1
59 Paweł Wilczyński 4.60 2
60 Marcin Wojdat 4.23 1
61 Andrzej Wójciak 4.17 1
62 Kamil Bławut 4.13 1
63 Kasper Pfeifer 4.03 1
64 Marcin Chołaściński 3.99 1
65 Kamil Sterczewski 3.90 2
66 Mateusz Majchrzak 3.87 1
67 Mateusz Koczwara 3.81 1
68 Marcin Przybylski 3.75 1
69 Krzysztof Szwiec 3.72 1
70 Łukasz Kryśkiewicz 3.66 1
71 Mateusz Rogala i Karol Juros 3.60 1
72 Piotr Pięta 3.60 1
73 Dawid Postój 3.54 1
74 Maciej Falkowski 3.51 1
75 Piotr Pauliński 3.39 1
76 Kamil Bławut 3.39 1
77 Wojciech Lokś 2.78 1
78 Bartłomiej Kurenko 2.74 1
79 Rafał Cecotka 2.69 2
80 Michał Matysiak 2.58 1
81 Bartłomiej Rukat 2.55 1
82 Rafał Juszczak 2.54 1
83 Bartłomiej Karnasiewicz 2.44 1
84 Karol Juros 2.36 1
85 Michał Bartoszewicz 2.24 1
86 Wiktor Bąk 1.94 1
87 Mikołaj Maryniak 1.70 1
88 Piotr Bartnik 1.39 1
89 Andrzej Krzyżek 1.38 1
90 Marcin Ożóg 1.29 1
91 Bartosz Ptak 1.25 1
92 Tomasz Syty 1.22 1
93 Jan Waloszczyk 1.20 1
94 Damian Wadas 1.18 1
95 Mariusz i Anna Bluj 1.12 1

*Regulamin Pucharu PSPD § 3.4 – bierze się pod uwagę max. 10 najlepszych wyników podczas sezonu piwowarskiego (Kacper Myśliński 12 finałów ogólem, a Grzegorz Czesnakowicz 11)

Klasyfikacja punktowa wg oddziału terenowego PSPD:

Miejsce OT Liczba punktów Liczba finałów
1 Małopolski 151.28 31
2 Śląski 123.36 25
3 Mazowiecki 101.99 24
4 Wielkopolski 87.51 21
5 Warmińsko-Mazurski 84.62 18
6 Podlaski 49.01 10
7 Dolnośląski 41.36 10
8 Opolski 28.65 6
9 Lubelski 27.19 6
10 Pomorski 27.10 5
11 Kujawsko-Pomorski 18.71 4
12 Karpacki 13.76 3
13 Zachodniopomorski 10.82 2
14 Łódzki 8.34 2
15 Świętokrzyski 4.86 1