fbpx

Dołącz do nas!

Dlaczego warto? Członkostwo w PSPD to wiele namacalnych korzyści: 

W skali roku członkowie PSPD, korzystając z ww. benefitów, oszczędzają ok. 80% wpłaconej składki!

Aby zostać członkiem Stowarzyszenia:

1. Zapoznaj się z naszym Statutem oraz regulaminem składek.

2. Wypełnij Formularz rejestracyjny online.

3. Po wprowadzeniu swoich danych osobowych w ww. formularzu system przekieruje Cię do płatności online. Składka członkowska indywidualna wynosi 150 zł rocznie.

Składka członkowska opłacana jest w całości, z góry – za rok członkostwa. Osoby nowo przystępujące płacą ją przy rejestracji. Pozostali członkowie – najpóźniej w ostatnim dniu bieżącego członkostwa. Do kiedy aktualne jest Twoje członkostwo? Sprawdzisz to w każdej chwili po zalogowaniu na swoje konto w panelu CRM PSPD. Płatność składek jest możliwa tylko poprzez panel.

Osoby z zaległościami w opłaceniu składki otrzymywać będą przypomnienia, a ich bonusy członkowskie ulegają zawieszeniu do chwili uregulowania wpłaty (np. zniżki, wysyłka Piwowara). Spóźnienie dłuższe niż 20 dni jest – zgodnie ze statutem stowarzyszenia – podstawą do skreślenia z listy członków!

Istnieje również możliwość skorzystania ze składki rodzinnej wynoszącej 250 zł rocznie. Ze składki rodzinnej mogą skorzystać dwie osoby, mieszkające pod tym samym adresem (otrzymują one wówczas 1 egzemplarz magazynu Piwowar). Jeśli chcesz skorzystać ze składki rodzinnej, nie wypełniaj powyższego formularza, lecz napisz do nas na: sekretarz@pspd.org.pl.

O decyzji zarządu dot. przyjęcia do PSPD (do 30 dni i zapewne przychylnej) zostaniesz powiadomiony/a e-mailem!

Pliki do pobrania:

O naszej działalności i historii PSPD