fbpx

Dołącz do nas!

Aby zostać członkiem Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych:

  1. Wypełnij Formularz rejestracyjny online do PSPD.
  2. Po wprowadzeniu swoich danych osobowych w ww. formularzu system przekieruje Cię do płatności online. Składka członkowska wynosi 150 zł rocznie. Wpisowe wynosi 30zł (płatne jednorazowo). System automatycznie wylicza kwotę do zapłaty dla nowych członków na podstawie liczby kwartałów pozostałych do końca roku. W ostatnim kwartale doliczana jest od razu składka za cały następny rok.
    Uwaga! Płatność składek jest możliwa tylko poprzez panel.pspd.org.pl. Składki płacone poza systemem nie będą przyjmowane.
  3. Istnieje również możliwość skorzystania ze składki rodzinnej wynoszącej 270 zł rocznie. Ze składki rodzinnej mogą skorzystać dwie osoby, mieszkające pod tym samym adresem (otrzymują one wówczas jeden egzemplarz magazynu Piwowar). Jeśli chcesz skorzystać ze składki rodzinnej, nie wypełniaj powyższego formularza, lecz napisz do nas na: sekretarz@pspd.org.pl.

O decyzji zarządu dot. przyjęcia do PSPD (do 30 dni i zapewne przychylnej) zostaniesz powiadomiony e-mailem. Będąc członkiem PSPD otrzymasz dostęp do elektronicznej legitymacji, egzemplarz każdego numeru magazynu „Piwowar” wydanego od momentu twojego przyjęcia w grono członków oraz rozmaite zniżki, np. we wpisowym do konkursów piw domowych oraz przy zakupie surowców piwowarskich i piwa w multitapach i sklepach <– sprawdź gdzie dokładnie!

Składki należy opłacać do 30 listopada każdego roku poprzedzającego (tj. za 2022 rok do 30 listopada 2021 r., a za 2023 rok do 30 listopada 2022 r.).

Pliki do pobrania:

O naszej działalności i historii PSPD