fbpx

Dołącz do nas!

Kim jesteśmy?

Aby zostać członkiem Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych:

  1. Wypełnij Formularz rejestracyjny do PSPD.
  2. Opłać składkę i wpisowe poprzez panel.pspd.org.pl. Składka członkowska wynosi 100zł za rok (od składki za 2022 rok składka jest podniesiona do 150zł), wpisowe wynosi 30zł. System automatycznie wylicza kwotę do zapłaty dla nowych członków na podstawie liczby kwartałów pozostałych do końca roku. W ostatnim kwartale doliczana jest od razu składka za cały następny rok.
    Uwaga! Płatność składek jest możliwa tylko poprzez panel.pspd.org.pl. Składki płacone poza systemem nie będą przyjmowane.
  3. Istnieje również możliwość skorzystania ze składki rodzinnej wynoszącej 164zł (od składki za 2022 rok składka rodzinna jest podniesiona do 270zł) za rok za dwie osoby mieszkające pod tym samym adresem (rodziny otrzymują tylko jeden egzemplarz magazynu Piwowar). Jeśli chcesz skorzystać ze składki rodzinnej, nie wypełniaj powyższego formularza i napisz do nas na: sekretarz@pspd.org.pl.

O decyzji zarządu dot. przyjęcia do PSPD (do 30 dni i zapewne przychylnej) zostaniesz powiadomiony e-mailem. Będąc już członkiem PSPD otrzymasz legitymację członkowską, egzemplarz każdego numeru magazynu „Piwowar” wydanego w trakcie trwania twojego członkostwa (tzn. od momentu twojego przyjęcia w grono członków ) oraz rozmaite zniżki, np. we wpisowym do konkursów piw domowych oraz przy zakupie piwa w multitapach i sklepach <– sprawdź gdzie dokładnie!

Składki należy płacić do 30 listopada każdego roku poprzedzającego. Tj. za 2021 rok do 30 listopada 2020 r., a za 2022 rok do 30 listopada 2021 r.

Pliki do pobrania:

O naszej działalności i historii PSPD