fbpx

Dołącz do nas!

Dlaczego warto? Członkostwo w PSPD to wiele namacalnych korzyści: 

W skali roku członkowie PSPD, korzystając z ww. benefitów, oszczędzają ok. 80% wpłaconej składki!

 

Aby zostać członkiem Stowarzyszenia:

1. Zapoznaj się z naszym Statutem i wypełnij Formularz rejestracyjny online.

2. Po wprowadzeniu swoich danych osobowych w ww. formularzu system przekieruje Cię do płatności online. Składka członkowska indywidualna wynosi 150 zł rocznie. Wpisowe wynosi 30 zł (płatne jednorazowo). Zgodnie z Regulaminem opłat członkowskich system automatycznie wyliczy Ci kwotę do zapłaty na podstawie liczby kwartałów – tego, w którym się zapisujesz oraz pozostałych do końca roku. Twoje członkostwo będzie ważne do końca bieżącego roku kalendarzowego. Gdy zapisujesz się do nas w IV kwartale roku (tj. od 1 października), doliczana jest od razu składka za cały następny rok, a członkostwo trwa do końca następnego roku kalendarzowego.

    • Przykład 1: Michał zapisuje się do PSPD 16 kwietnia 2023 r., a więc w II kwartale roku. Składka Michała za pierwszy rok członkostwa to 37,50 zł x 3 kwartały + 30 zł wpisowego = łącznie 142,50 zł. Jego członkostwo ważne jest do 31.12.2023 r.  
    • Przykład 2: Kasia zapisuje się do PSPD 23 listopada 2023 r., a więc w IV kwartale roku. Składka Kasi to w tym przypadku 37,50 zł x 1 kwartał + 150 zł składki za cały kolejny rok + 30 zł wpisowego = łącznie 217,50 zł. Jej członkostwo ważne jest do 31.12.2024 r.

Uwaga! Termin płatności składek za każdy kolejny rok członkostwa zgodnie ze statutem PSPD upływa 30 listopada roku poprzedzającego (np. składkę na rok 2024 r. opłacamy do 30.11.2023 r.). Osoby z zaległościami w opłaceniu składki otrzymywać będą przypomnienia poprzez e-mail, Workplace itd. Spóźnienie dłuższe niż 20 dni jest – zgodnie ze statutem stowarzyszenia – podstawą do skreślenia z listy członków z końcem danego roku. Płatność składek jest możliwa tylko poprzez panel.pspd.org.pl. Składki płacone poza systemem nie będą przyjmowane.

Istnieje również możliwość skorzystania ze składki rodzinnej wynoszącej 270 zł rocznie. Ze składki rodzinnej mogą skorzystać dwie osoby, mieszkające pod tym samym adresem (otrzymują one wówczas jeden egzemplarz magazynu Piwowar). Jeśli chcesz skorzystać ze składki rodzinnej, nie wypełniaj powyższego formularza, lecz napisz do nas na: sekretarz@pspd.org.pl.

O decyzji zarządu dot. przyjęcia do PSPD (do 30 dni i zapewne przychylnej) zostaniesz powiadomiony/a e-mailem!

 

Pliki do pobrania:

O naszej działalności i historii PSPD