fbpx

Klasyfikacja 2023/24

Konkursy ujęte w klasyfikacji:

  • Grodziski KPD w Grodzisku Wielkopolskim
  • XI Warmiński KPD w Olsztynie
  • IX Śląski KPD w Chorzowie
  • XIII Warszawski KPD w Warszawie
  • IX Flisacki KPD w Toruniu
  • III Opolski KPD w Opolu
  • XVII Pomorski KPD w Gdańsku
  • VI Gwiazdkowy KPD w Chrząstawie Małej
  • XIII Krakowski KPD
  • I Wielkopolski KPD
  • XIII Międzynarodowy Cieszyński KPD
  • II Kielecki KPD
  • XVII Wrocławski KPD

W razie pytań prosimy o kontakt: puchar@pspd.org.pl

Ranking Pucharu PSPD 2023/2024:

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Liczba finałów
1 Dariusz Witek 57,39 10 (15)
2 Fabian Wojciech 55,72 10
3 Mateusz Rogala 46,38 10 (11)
4 Rafał Trzeciakowski i Piotr Nowicki 37,94 7
5 Piotr Osiński 35,90 7
6 Klemens Słodyczka i Regina Gąsienica-Giewont 32,83 7
7 Kamil Pasierbik 30,57 6
8 Grzegorz Czesnakowicz 30,01 7
9 Kacper Myśliński 29,87 6
10 Nikodem Fajdek 26,81 5
11 Mateusz Woronowski 25,47 6
12 Michał Cieślik 23,53 4
13 Paweł Wilczyński i Szymon Roszyk 23,25 4
14 Paweł Wróbel 20,17 3
15 Adam Spławski 19,87 5
16 Mateusz Koczwara 19,30 3
17 Dawid Postój 17,95 3
18 Paweł Szulc 15,95 3
19 Łukasz Kolasiński 15,24 3
20 Maciej Brzozowski 15,21 3
21 Szymon Turostowski 14,57 3
22 Maciej Chomczyk 14,21 3
23 Daniel Lempke 13,45 2
24 Mateusz Haberka 12,85 2
25 Maciej Suchocki 12,55 2
26 Arkadiusz Prokop 10,86 2
27 Marcin Szarowski 10,84 2
28 Rafał Stróżyna 10,28 2
29 Łukasz Kacprzak 9,52 2
30 Piotr Konieczny 9,48 2
31 Jakub Staroń 8,86 2
32 Andrzej Krzyżek 8,10 1
33 Szymon Pioterek i Mateusz Dworniczek 7,99 1
34 Szymon Pioterek 7,98 1
35 Maksymilian Polowczyk 7,91 1
36 Dariusz Grabowski 7,79 1
37 Katarzyna Leszczuk 7,44 1
38 Damian Korzeniewski 7,32 1
39 Jakub Szotek 7,26 2
40 Damian Wadas 7,19 1
41 Piotr Jurkiewicz 7,14 1
42 Daniel Kamiński 7,10 1
43 Adrian Gardian 7,02 1
44 Mateusz Książek 6,76 2
45 Oskar Olszak i Przemysław Olszak 6,75 1
46 Mateusz Stańczykowski 6,54 1
47 Jakub Kawa 6,50 1
48 Mariusz Karpiński 6,42 1
49 Paweł Kowalewski 6,33 1
50 Artur Lesiak i Iwona Lesiak 6,25 1
51 Piotr Andrzejczak 6,10 1
51 Bartosz Nagiewicz 6,10 1
53 Michał Limanowski 6,05 1
54 Michał Dorosz 6,03 1
55 Tomasz Piszczelski 5,40 1
56 Maciej Palusiński 5,32 1
57 Timo Oja 5,20 1
58 Przemek Müller 5,06 1
59 Michał Leszczuk 4,96 1
60 Kacper Specyał 4,80 1
61 Bartłomiej Karnasiewicz 4,75 1
62 Daniel Lempke i Janusz Švach 4,60 1
63 Marcin Surma 4,40 1
64 Maciej Żyhałko 4,32 1
65 Kamil Musiał 4,26 1
66 Łukasz Hońko 4,02 1
67 Wojciech Lokś 3,99 1
68 Łukasz Kryskiewicz 3,80 1
69 Artur Kupisz 3,75 1
70 Marcin Sikora 3,66 1
71 Bartosz Ciura 3,57 1
72 Janusz Oleksiuk 2,98 2
73 Łukasz Pakulski 2,88 1
74 Jacek Stachowski 2,66 1
75 Robert Gumieniak 2,64 1
76 Grzegorz Marć 2,53 1
77 Wiktor Bąk 2,38 1
77 Maciej Grzegorzyca 2,38 1
79 Mikołaj Soboń 2,06 1
80 Paweł Suder 1,42 1
81 Daniel Bąkowski 1,33 1
82 Mirosław Nowosad 1,22 1
83 Maciej Kardasz 1,21 1
84 Tomasz Zawiszowski 1,19 1