fbpx

Klasyfikacja 2021/22

Lista konkursów i kategorii zakwalifikowanych do Pucharu PSPD 2021/22

W razie pytań prosimy o kontakt: [email protected]

Konkursy ujęte w klasyfikacji 2021/22: Grodziski KPD, VI Międzynarodowy KPD w Chorzowie, VII Warmiński KPD w Olsztynie, XI Międzynarodowy Cieszyński KPD, XI Warszawski Konkurs Piw Domowych, VII Flisacki Konkurs Piw Domowych, XV Pomorski KPD, V Gwiazdkowy KPD, XI Krakowski KPD.

Aktualny ranking Pucharu PSPD 2021/22 oraz klasyfikacja punktowa wg oddziału terenowego PSPD:

Miejsce Imię Nazwisko Oddzial Terenowy Suma punktów Liczba finałów
1 Jan Waloszczyk Małopolski Oddział Terenowy 22.00 3
2 Mateusz Haberka Małopolski Oddział Terenowy 18.53 3
3 Kamil Pasierbik Lubelski Oddział Terenowy 18.20 3
4 Mikołaj Pieczyński Wielkopolski Oddział Terenowy 16.86 3
5 Adrian Miękina Śląski Oddział Terenowy 16.70 3
6 Dawid Postój Pomorski Oddział Terenowy PSPD 15.54 2
7 Damian Wadas 14.46 2
8 Andrzej Wójciak Dolnośląski Oddział Terenowy 14.28 2
9 Tomasz Ruda Kujawsko-Pomorski Oddział Terenowy 12.71 2
10 Maciej Palusiński Lubelski Oddział Terenowy 11.65 2
11 Paweł Wróbel Śląski Oddział Terenowy 11.15 2
12 Dominik Friedek Śląski Oddział Terenowy 11.03 2
13 Fabian Wojciech Opolski Oddział Terenowy 10.32 2
14 Dawid Fandrejewski 10.30 2
15 Paweł Tokarski, Grzegorz Szymecki Mazowiecki Oddział Terenowy 9.22 2
16 Daniel Położyński Mazowiecki Oddział Terenowy 9.00 1
17 Janusz Švach Śląski Oddział Terenowy 8.93 2
18 Ireneusz Misiak Warmińsko-Mazurski Oddział Terenowy 8.81 2
19 Dorota i Jarosław Przybyłkowie 7.92 1
20 Piotr i Tomasz Osińscy Warmińsko-Mazurski Oddział Terenowy 7.51 2
21 Michał Matysiak Wielkopolski Oddział Terenowy 7.39 1
22 Mateusz Woronowski 7.38 1
23 Maciej Brzozowski Warmińsko-Mazurski Oddział Terenowy 7.33 1
24 Adam Spławski Wielkopolski Oddział Terenowy 7.32 1
25 Marcin Szarowski Śląski Oddział Terenowy 7.19 1
26 Dariusz Grabowski Łódzki Oddział Terenowy 7.04 1
27 Daniel Śledzikowski Śląski Oddział Terenowy 7.02 1
28 Wojciech Staszewski Mazowiecki Oddział Terenowy 6.96 1
29 Marek Lutowski Kujawsko-Pomorski Oddział Terenowy 6.93 1
30 Paweł Szulc Śląski Oddział Terenowy 6.90 1
31 Jakub Niechoda 6.90 1
32 Kamil Sterczewski Mazowiecki Oddział Terenowy 6.78 1
33 Arkadiusz Płachecki Kujawsko-Pomorski Oddział Terenowy 6.78 1
34 Zbigniew Czoszyk 6.60 1
35 Dawid Łaskawski, Paweł Pobłocki Świętokrzyski Oddział Terenowy 6.54 1
36 Karol Juros Małopolski Oddział Terenowy 6.50 1
37 Kacper Myśliński Małopolski Oddział Terenowy 6.48 1
38 Krzysztof Bednarski Małopolski Oddział Terenowy 6.20 1
39 Piotr Puchowski 6.15 1
40 Piotr Przybył Wielkopolski Oddział Terenowy 6.10 2
41 Henryk Cimała 6.00 1
42 Krzysztof Zach Pomorski Oddział Terenowy PSPD 5.85 1
43 Maciej Żyhałko Warmińsko-Mazurski Oddział Terenowy 5.80 1
44 Leszek Kupidura Wielkopolski Oddział Terenowy 5.80 1
45 Łukasz Dzok 5.75 1
46 Andrzej Pilarczyk 5.65 1
47 Michał Świtalski Pomorski Oddział Terenowy PSPD 5.65 1
48 Piotr Andrzejczak Mazowiecki Oddział Terenowy 5.55 1
49 Klemens Słodyczka, Regina Gąsienica-Giewont Małopolski Oddział Terenowy 5.45 1
50 Mariusz Chilmon Pomorski Oddział Terenowy PSPD 5.40 1
51 Dawid Bielewicz Wielkopolski Oddział Terenowy 5.24 1
52 Mateusz Dymek 4.96 1
53 Łukasz Sternowski Mazowiecki Oddział Terenowy 4.92 1
54 Dawid Pietkiewicz, Kacper Anklewicz 4.88 1
55 Sebastian Put Śląski Oddział Terenowy 4.84 1
56 Łukasz Gliniecki Pomorski Oddział Terenowy PSPD 4.64 1
57 Michał Pomianowski Zachodniopomorski Oddział Terenowy 4.64 1
58 Douglas Merlo (Brazylia) 4.50 1
59 Krzysztof Sidorek 4.44 1
60 Maciej Ceglarski Łódzki Oddział Terenowy 4.36 1
61 Bartłomiej Rukat Mazowiecki Oddział Terenowy 4.32 1
62 Daniel Jakubczyk Łódzki Oddział Terenowy 3.96 1
63 Maciej Suchocki Pomorski Oddział Terenowy PSPD 3.90 1
64 Waldemar Wach 3.84 1
65 Sebastian Stromidło 3.70 1
66 Filip Łoziński Małopolski Oddział Terenowy 3.66 1
67 Maciej Grzegorzyca Śląski Oddział Terenowy 3.66 1
68 Artur Pasieczny Mazowiecki Oddział Terenowy 3.48 1
69 Sebastian Landwójtowicz 3.39 1
70 Bartosz Ciura 3.39 1
71 Marek Kawecki 3.00 1
72 Pavel Daurov 2.60 1
73 Dariusz Witek Małopolski Oddział Terenowy 2.56 1
74 Jakub Czyżewski 2.44 1
75 Damian Korzeniewski Dolnośląski Oddział Terenowy 2.26 1
76 Szymon Pioterek, Mateusz Dworniczek 1.50 1
77 Piotr Starowicz Warmińsko-Mazurski Oddział Terenowy 1.22 1

 

Klasyfikacja punktowa wg oddziału terenowego PSPD:

Miejsce Oddzial Terenowy PSPD Suma punktów Liczba finałów
1 Śląski 77.43 14
2 Małopolski 71.38 12
3 Mazowiecki 50.23 9
4 Wielkopolski 48.71 9
5 Pomorski 40.98 7
6 Warmińsko-Mazurski 30.67 7
7 Lubelski 29.85 5
8 Kujawsko-Pomorski 26.42 4
9 Dolnośląski 16.54 3
10 Łódzki 15.36 3
11 Opolski 10.32 2
12 Świętokrzyski 6.54 1
13 Zachodniopomorski 4.64 1