fbpx

Składka członkowska

Składka członkowska

Zgodnie z uchwałami Walnego Zebrania Stowarzyszenia z 2021 i 2023 r. składka członkowska indywidualna wynosi 150 zł rocznie, a rodzinna250 zł rocznie.

Składka opłacana jest z góry na okres 1 roku licząc od dnia przyjęcia, a w kolejnych latach – najpóźniej do dnia, w którym kończy się bieżące członkostwo. Termin upływu swojego członkostwa sprawdzisz w smartfonie poprzez aplikację PSPD albo na stronie panel.pspd.org.pl. Więcej informacji znajdziesz też w Regulaminie wpłat członkowskich.

Ważne informacje:

  • jeżeli przystąpiłaś/eś do PSPD począwszy od II kwartału 2023 r., pierwszą składkę płacisz przy wypełnianiu deklaracji członkostwa, a następnie – co rok od dnia jego rozpoczęcia (cykl 365 dni)
  • jeżeli przystąpiłaś/eś do PSPD do końca I kwartału 2023 r., to Twoje członkostwo kończy się 31 grudnia danego roku – najpóźniej do tego dnia musisz zapłacić kolejną składkę (cykl roku kalendarzowego)

Płatność składek indywidualnych jest możliwa wyłącznie płatnościami online poprzez panel.pspd.org.pl. Jak opłacić składkę w panelu? Tu znajdziesz instrukcję krok po kroku. Wyjątek dotyczy składek rodzinnych – ci członkowie otrzymują spersonalizowane linki do wpłat bezpośrednio od Sekretarza Zarządu.

Pamiętaj, że zgodnie ze Statutem PSPD i ww. Regulaminem wpłat członkowskich opóźnienie w zapłacie składki wynoszące więcej niż 20 dni jest podstawą do skreślenia z listy członków Stowarzyszenia. W okresie zalegania z zapłatą składki może zostać wstrzymany Twój dostęp do ofert specjalnych (wysyłka Piwowara, zniżki itp.) do momentu jej uregulowania!

Jak zostać członkiem PSPD? Wszystkie potrzebne informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się w dziale Dołącz do nas!