fbpx
Aktualności

Grand Champion MPPD 2023 – podwójnie mistrzowska premiera!

Wyczekiwany Grand Champion MPPD 2023 poleje się z kranów w najbliższy weekend! Wraz z Micro IPA pojawi się nasza druga kooperacja z KBS – Mistrzowskie Gose z owocami. Gdzie będzie można napić się obydwu premierowych piw?

Mistrzowskie Micro IPA według zwycięskiej receptury Fabiana Wojciecha, Mistrza Polski Piwowarów Domowych 2023, to opcja idealna na ciepłe, majowe dni. Lekka, pijalna podstawa piwa łączy się harmonijnie z delikatnymi cytrusowymi nutami pochodzącymi z polskich odmian chmieli. Na stole sędziowskim wielkiego finału MPPD 2023 to rześkie, soczyste piwo nie miało sobie równych!

Grand Champion przybędzie w znakomitym towarzystwie – Mistrzowskiego Gose, inspirowanego recepturą Nikodema Fajdka, który na ubiegłorocznych mistrzostwach zajął w tej kategorii I miejsce. Styl wzbogacony został o ciekawe połączenie owoców – mango, malin i czarnej porzeczki. Jeżeli klasyka z lekkim twistem jest Ci bliska, w wiosenną pogodę nie przejdziesz wobec tej propozycji obojętnie!

Obydwa piwa uwarzone zostały w Kultowym Browarze Staropolskim w Zduńskiej Woli, który od 2023 r. jest sponsorem głównym i partnerem Mistrzostw Polski Piwowarów Domowych.

LOKALE I SKLEPY BIORĄCE UDZIAŁ W PREMIERZE:
Gdańsk – Z Innej Beczki
Katowice – Absurdalna
Kielce – Hula Hop
Kraków – Craftownia
Łódź – Pub Spółdzielczy
Olsztyn – Vinyl Pub
Poznań – BRO. Food. Beer. Chill.
Wałbrzych i okolice – Oleńka (Głuszyca Górna)
Warszawa – Same Krafty vis-à-vis
Wrocław – Kontynuacja

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/965017764917015

Dodaj komentarz