fbpx
Aktualności

Prenumerata “Piwowara” pod choinkę?

Szukasz prezentu dla osoby pasjonującej się piwem? Prenumerata kwartalnika Piwowar to świetna propozycja, którą bliska Ci osoba będzie mogła cieszyć się przez cały nowy rok! Każde wydanie to:
🔸 bogactwo aktualnej wiedzy o stylach, surowcach i technologii piwa
🔸 wywiady z ciekawymi ludźmi ze sceny kraftu i piwa domowego
🔸 sprawdzone receptury, które możesz powtórzyć we własnej kuchni
🔸 szczypta piwnej kultury, historii i podróży
Więcej o magazynie: https://pspd.org.pl/piwowar

Jeśli chcesz komuś sprawić taki prezent-niespodziankę, napisz do nas na prenumerata@pspd.org.pl – temat maila “prenumerata nr 48-51 w prezencie”, a otrzymasz instrukcję zamówienia i płatności. Koszt prenumeraty 4 numerów wraz z wysyłką pocztową na wskazany adres krajowy to 80 PLN rocznie. W ramach prezentu obdarowana przez Ciebie osoba otrzyma 4 wydania począwszy od planowanego na marzec 2024 r. numeru 48.

Stałym czytelnikiem Piwowara można zostać także przez członkostwo w naszym stowarzyszeniu. Członkowie oprócz prenumeraty na ww. zasadach w ramach corocznej składki otrzymują także dostęp do elektronicznego archiwum czasopisma i e-booków w aplikacji, zniżki w multitapach, sklepach z kraftem, surowcami piwowarskimi i inne bonusy. Pierwszy rok członkostwa też może być prezentem dla bliskiej Ci osoby! Składka indywidualna to 150 PLN rocznie, a rodzinna – 250 PLN. Napisz na adres sekretarz@pspd.org.pl – temat maila “członkostwo w prezencie”, a otrzymasz szczegółowe informacje.

Dodaj komentarz