fbpx

Ostatnie dni na zapłatę zaległej składki na 2023 r.!

Przypominamy, że 30 listopada br. upłynął termin zapłaty składek członkowskich PSPD na 2023 r. Obecnie – zgodnie z § 19, pkt 1b Statutu PSPD – trwa 20-dniowy okres karencji poprzedzający pozbawienie członkostwa. Osoby, które do 20 grudnia br. nie uregulują składki, zostaną skreślone z listy członków Stowarzyszenia z końcem br.! Wpłata jest bardzo prosta – wystarczy wejść na https://panel.pspd.org.pl, zalogować się i dokonać transakcji online (Moje dane -> Przedłużenie członkostwa). Osoby, które opłacają składkę rodzinną, prosimy o kontakt pod adresem: sekretarz@pspd.org.pl – prześlemy specjalny link do płatności za 2 osoby.

Terminowo opłacona składka to nieprzerwane uprawnienia członkowskie:
– prenumerata Piwowara
– zniżki w ponad 100 punktach rabatowych w całym kraju
– niższe wpisowe na konkursy piw domowych, kursy sensoryczne itp.
– możliwość udziału w kursie sędziowskim i uzyskania certyfikatu
– prawo ubiegania się o mandat delegata na ogólnokrajowe Walne Zebranie
– dostęp do e-legitymacji i platformy komunikacyjnej

Składka indywidualna na rok 2023  wynosi 150 zł, a rodzinna – 270 zł na 2 osoby. Informujemy także, że w związku z przejściem z początkiem br. na legitymację elektroniczną, nie będzie już prowadzona wysyłka hologramów do plastikowych kart członkowskich (o czym powiadamialiśmy już z końcem 2021 r.).

Doceniamy, że jesteś z nami – Twoja składka umożliwia PSPD, w tym Twojemu Oddziałowi Terenowemu, realizację celów i rozwój. Mamy nadzieję, że pozostaniesz z nami w 2023 r. Z góry dziękujemy!

Dodaj komentarz