fbpx

E-legitymacja PSPD od 2022 r.!

Trwające od października otwarte testy e-legitymacji dobiegają końca. Z początkiem 2022 r. stanie się ona główną, podstawową formą potwierdzania członkostwa i uprawnień rabatowych PSPD.

E-legitymacja dostępna jest pod adresem: https://app.pspd.org.pl/ Zaloguj się e-mailem i hasłem jak do konta członkowskiego. Legitymacja jest appką typu PWA (Progressive Web Application) – możesz korzystać z niej jak ze “zwykłej” mobilnej strony www, możesz też zainstalować ją zgodnie ze specyfiką przeglądarki, jakiej używasz w smartfonie.

UWAGA: Jeśli w 2022 r. chcesz mieć jeszcze możliwość korzystania z plastikowej legitymacji, koniecznie ZAMÓW HOLOGRAM: https://forms.gle/rDYL3QdKHcXkJaHy8 do 16 stycznia 2022 r.! Zamówienie jest opcjonalne i bezpłatne. Wysyłki będziemy realizować co ok. 2 tygodnie. Będzie to ostatnia dystrybucja hologramów – trafią one wyłącznie do osób, które złożą zamówienie. Jeśli zamierzasz przejść całkowicie na e-legitymację, nie musisz nic robić. Warunkiem otrzymania hologramu jest oczywiście uprzednie opłacenie składki członkowskiej na 2022 r.!

Instrukcja instalacji i FAQ: https://sites.google.com/pspd.org.pl/wiki/tematy/aplikacja-pspd-elektroniczna-legitymacja?authuser=0

Dodaj komentarz