fbpx

Mega promocje dla członków PSPD na rozpoczęcie sezonu piwowarskiego / ogłoszenie stylów MPPD 2021

Już w najbliższy weekend, od 25 do 26 września, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w akcji promocyjnej, jakiej jeszcze nie było! Nasi partnerzy przygotowali dla członków Stowarzyszenia duże rabaty. Dzięki temu możesz taniej zaopatrzyć się we wszystkie surowce, sprzęt (i nie tylko) potrzebny do warzenia w nowym sezonie.

W naszej akcji udział biorą:

 

 

Do programu rabatowego przystępuje kolejny punkt oferujący niezbędne wyposażenie Waszych domowych browarów! Sklep swiatslodu.pl oferuje -10 % rabatu na słody. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.


Bromarket to oficjalny sklep browaru Brokreacja. Browar zawsze chętnie wspiera piwowarów domowych, tym razem postanowił na stałe wesprzeć Was rabatem 10% na cały asortyment sklepu internetowego. Aby otrzymać rabat, należy:
1. założyć konto
2. przesłać wiadomość na podany adres mailowy
3. admin przypisze stały rabat dla danej osoby i poinformuje o tym fakcie mailowo

Sklep Marxam Brewing przygotował dla Was świetną promocję. Pamiętajcie, że aby z niej skorzystać MUSICIE mieć założone konto w systemie. Możecie zrobić to do piątku! Promocja obowiązuje od piątku do niedzieli.

1.Darmowa dostawa kurierem niezależnie od kwoty zamówienia (jedynym wymogiem jest spełnienie standardowego minimum koszyka – 20 zł). Obowiązuje dla produktów z kategorii “Piwowarstwo”, z wyłączeniem szkła (kolby, zlewki, butelki itd.) oraz kegeratorów. Czyli dokładnie jak ostatnio
2. Rabat -20% na polskie chmiele ze zbiorów 2019 (w sumie 11 odmian)
3. Rabat -15% na drożdże Lallemand 11 g
4. Rabat -15% na sprzęt z nierdzewki z listy: https://marxam.pl/search/,,default-asc/l1018/pl.html
5. Rabat -15% na zestawy sprzętowe

Warunek konieczny jak ostatnio – skorzystać z promocji mogą jedynie członkowie, którzy są zarejestrowani w naszym sklepie, zgłosili się do nas z numerem legitymacji (jak tutaj: https://marxam.pl/rabaty,1074,pl.html) i otrzymali potwierdzenie że rabat został przypisany.

Kod promocyjny do wykorzystania jest umieszczony w newsletterze do członków oraz na WorkPlace. Bedzie on ważny do 4-go października, z darmowej przesyłki będą mogli skorzystać wyłącznie osoby, które są u nas zarejestrowane w systemie sprzedażowym (homebeer.pl) jako członek PSPD.

W związku z tym zachęcamy do przesyłania zgłoszenia przed złożeniem zamówienia zgodnie z wpisem: https://homebeer.pl/pl/n/17

Od piątku możemy też przywitać kolejnego partnera programu, który zagości w nim na stałe. Piwo.org to portal, ale przede wszystkim jedno z największych w Polsce forum wymiany doświadczeń dla piwowarów domowych. Dzięki uprzejmości założyciela portalu możemy cieszyć się zniżką 10% na kody aktywacyjne na licencję do programu BeerSmith – kompleksowego narzędzia do tworzenia receptur, prowadzenia dziennika warzenia i domowego magazynu surowców

Kod rabatowy to inicjały członka i numer legitymacji.
Do wpisania w odpowiednim polu podczas kupowania aktywacji.

 

“Jak warzyć piwo. Kompendium wiedzy piwowara domowego” to polskie tłumaczenie bestsellerowego poradnika “How to Brew”, nad którym od ponad dekady pracuje John Palmer, ikona amerykańskiego piwowarstwa domowego. Najnowsze IV wydanie będzie miało premierę już w grudniu 2020 roku. Aktualnie na stronie https://jakwarzyc.piwo.org trwa przedsprzedaż tego tytułu.

Dodaj komentarz