fbpx

Nagroda główna za najlepsze piwo FPD 2019!

Uwaga, uwaga! A oto nagroda główna dla browaru domowego, który głosem gości wygra konkurs na najlepsze piwo #fpd2019🍻

Jego fundatorem i zarazem sponsorem Festiwalu jest The Grainfather, czyli producent prawdopodobnie najłatwiejszego w użyciu i najbardziej innowacyjnego urządzenia do domowego warzenia all-in-one dostępnego na rynku  Jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem, jak prezentuje się ten sprzęt i dowiedzieć się więcej informacji: zapraszamy na ich stanowisko B w strefie targowej 

Pojemność kotła to 30 litrów, z której można docelowo uzyskać nawet 23 litry piwa. Jedną z najbardziej nowatorskich cech produktu jest możliwość sterowania warzeniem z telefonu za pomocą aplikacji. Możesz importować przepisy z Internetu bezpośrednio do sterownika kotła, dostosowywać je przez Twój smartfon i kontrolować cały proces warzenia aż do fermentacji. Na różnych etapach aplikacja powiadomi Cię kiedy powinieneś dodać zaplanowane dodatki.
Kocioł można również wykorzystać jako gorzelnię ze specjalną kopułą Alembic Dome Top i Condenserem.

Grainfather do zestawu dołączył także stożkowy fermentator oraz chłodnicę glikolową, które stanowią uzupełnienie sprzętu. Dzięki temu poprawisz dokładność i kontrolę fermentacji.

Cały zestaw „Grainfather Advanced Brewery Set Up” jest o wartości około 10 000 zł! 😱😱😱

Podczas Festiwal Piwowarów Domowych 2019 będziecie mogli spróbować także piw domowych uwarzonych właśnie na sprzęcie GF przez naszych piwowarów-wystawców.

Dziękujemy / Thank you! 

https://www.grainfather.com/

Dodaj komentarz