fbpx

Kup bilet na Festiwal Piwowarów Domowych 2019!

🍺 Kochani!
 
Wasze liczne pozytywne głosy po pierwszej edycji Festiwalu zainspirowały nas do kontynuacji wydarzenia w przyszłym roku. Będzie nam niezmiernie miło gościć Was w czerwcu na jeszcze większej, jeszcze ciekawszej, jeszcze bardziej wyczekiwanej, jeszcze bardziej dopracowanej w szczegółach (zrobimy wszystko, aby tak było) imprezie fanów dobrego piwa! Głównie domowego, ale nie tylko 😉

Dlatego już teraz zarezerwujcie sobie koniecznie w Waszych kalendarzach datę 15 czerwca 2019 roku (sobota).

‼️ System zakupu biletów znajduje się tu: https://www.ebilet.pl/biznes/targi/festiwal-piwowarow-domowych/?partner=pspd 
Przypominamy:
🌐 #FPD2019 odbędzie się w sobotę 15 czerwca 2019 w godz. 12:00-23:00
🏘️ Miejsce: hala 4 w EXPO XXI Warszawa – Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe (ul. Prądzyńskiego 12/14) w Warszawie
 
🍻 Bilet wstępu na konferencje możecie kupić:
a) logując się za pomocą konta na Facebook lub Google
b) rejestrując się lub logując (jeśli macie już konto) w systemie ebilet.pl
 
🍻 Degustacja piw domowych jest bezpłatna w ramach uczestnictwa w Festiwalu.
🍻 Bilet uprawnia do wstępu na wydarzenie, do strefy targowej oraz strefy warsztatowej (obie start o 12:00), na wykłady na scenie głównej oraz strefie degustacyjnej (obie start 15:00). Impreza zakończy się o godz. 23:00
🍻 Do każdego biletu otrzymacie przy wejściu specjalne, dedykowane i unikalne szkło degustacyjne
🍻 Wszystkie ceny biletów są podane w kwotach brutto (8% podatku VAT wliczone)
🍻 Obowiązują tylko bilety zakupione i opłacone elektronicznie za pomocą przelewu, e-przelewu, MasterPass, Voucheru eBilet lub kartą płatniczą. Nie będziemy prowadzili sprzedaży w miejscu imprezy.
 
🍻 Cena podstawowego biletu bez promocji to 79 zł. Sprzedaż będzie trwała od 11 kwietnia, aż do 15 czerwca 2019 do godz. 19:00 Jeden użytkownik może kupić do 4 biletów.
 
🍻 Dla członków PSPD mamy superofertę, czyli rabat -50% ceny biletu normalnego = 39,50 zł ! UWAGA! Ten bilet „PSPD” ze zniżką jest ważny przy wejściu na Festiwal tylko za okazaniem ważnej legitymacji PSPD. Aby kupić bilet ze zniżką, musicie wpisać w systemie specjalny kod, który składa się z Waszego imienia (z PL znakami) pisanego z małej litery i czterocyfrowego nr legitymacji PSPD, np. „jan0001” (bez spacji, 4 cyfry, tylko małe znaki). Promocja dla członków PSPD trwa do 30 maja 2019. Każdy członek może kupić tylko jeden bilet w promocji.
🍻 Opłata dodatkowa jest zależna od formy dostarczenia do Was biletu (niezależnie czy kupicie jeden czy do 4 biletów). Macie do wyboru:
a) bilet domowy – drukowany w domu – 3 zł
b) Poczta Polska – 8,50 zł
c) kurier DHL – 19,90 zł
d) przesyłka pocztowa międzynarodowa – 25 zł
e) przesyłka kurierska międzynarodowa – 125 zł
 
‼️ WAŻNE !! Bilety można zakupić wyłącznie drogą elektroniczną. Nie będzie prowadzona sprzedaż stacjonarna w miejscu Festiwalu. Bilety wyłącznie dla osób pełnoletnich. Bilety będą imienne. Zwroty nie będą możliwe. Zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji ich poprawności z dowodem tożsamości. Bilet uprawnia do wejścia na teren Konferencji.
 
📧 W razie pytań piszcie w komentarzach, wiadomości prywatnej na fanpage’u lub na fpd@pspd.org.pl
Sponsor główny imprezy: Grupa Żywiec
Zapraszamy 🙂
Zarząd PSPD
 

Dodaj komentarz