Znamy finalistów I Mistrzostw Piwowarów Domowych 2018

Prezentujemy Wam wyniki eliminacji I Mistrzostwa Polski Piwowarów Domowych / Grand Champion 2018. Jednocześnie informujemy, że wszystkie metryczki eliminacyjne są już umieszczone w systemie http://konkurs.pspd.org.pl. Po zalogowaniu należy wejść w swoje zgłoszenia i przycisnąć „młotek” w kolumnie „Akcja”.
Na tym etapie należy zaznaczyć, iż selekcja sędziów podczas eliminacji była mocna i do finałów trafiły piwa bardzo dobre oraz znakomite! :)
Pełne ogłoszenie wyników 16 czerwca w Warszawie podczas I Festiwalu Piwowarów Domowych.
Piwa, które z poszczególnych stylów trafiły do finałów
Marzen:
Ireneusz Misiak
Robert Pawlik
Wee Heavy:
Maciej Osiński
Marcin Smoderek
German Pils:
Michał Stanisławowski
Marek Kawecki
Czech Pale Lager:
Rafał Krzywicki
Bartosz Barczyk
Mariusz Jachimowski
Bogumił Sagan
Biere de Garde:
Tomasz Żelezik
Fruit Irish Stout:
Jacek Błędowski
Rafał Zwoliński
Bartosz Urbaniak
Grzegorz Adamczyk
Dunkels Bock:
Krzysztof Zach
American Strong Ale:
Paweł Kowalewski
Jacek Stachowski
Artur Milczarczyk
Rafał Zwoliński
Wheatwine:
Adam Necel
Scottish Heavy:
Jarosław Reczek
West Coast IPA PSPD:
Artur Kaleta
Marcin Zgłobica
Trappist Single:
Jacek Stachowski
Wojciech Nowak
Maciej Ciszewski
Dark Mild:
Ireneusz Misiak
Janusz Švach
Irish Stout:
Marcel Chrapkowski
Maciej Sartys
Kamil Pasierbik
Bartosz Urbaniak
Mateusz Smozik
Rye IPA:
Krzysztof Zach
Piotr Mazurek
Grzegorz Zemla
Irish Red Ale:
Grzegorz Suchan
Krzysztof Zach
Piotr Przymusiak
White IPA:
Maciej Chudy
Daniel Górecki
Rafał Krzywicki
American Porter:
Szymon Okrzesik
Szymon Kamiński
Ireneusz Misiak
Witbier:
Tomasz Figzal
Mariusz Jachimowski
Piotr Czarny
Brett Beer:
Bartosz Markowski
Janusz Švach
Tomasz Rapiej
Krzysztof Czechanowski
Piotr Machowicz
Kamil Świercz
Oud Bruin:
Ireneusz Misiak
Lichtenhainer
Michał Matysiak
Jacek Stachowski
Łukasz Komorowski
Dunkels Weissbier:
Rafał Mortka
Marek Kawecki
Damian Wadas
Schwarzbier:
Łukasz Kantor
Dariusz Dul
Krzysztof Zach
UWAGA. Kolejność nazwisk jest przypadkowa.
Komisja wybierająca Grand Championa w składzie:
Artur Napiórkowski – sędzia PSPD i BJCP
Michał Krzysztofik – sędzia PSPD
Przemysław Iwanek – sędzia PSPD
Paweł Leszczyński – sędzia PSPD i BJCP
Marek Kamiński – sędzia PSPD i BCJP
Mateusz Puślecki – szef jury, sędzia PSPD
Z poważaniem
Mateusz Puślecki – szef jury I MPPD
Michał Grabowski – sędzia techniczny I MPPD

Dodaj komentarz