Oddziały terenowe

PSPD realizuje swoje cele statutowe kreując wydarzenia o zasięgu ogólnopolskim, ale również lokalnym. Informacje o spotkaniach i warsztatach organizowanych przez PSPD w Twoim regionie uzyskasz po kliknięciu na nazwę oddziału.

Dolnośląski Oddział Terenowy
prezes: Rajmund Komosiński, kontakt: dolnoslaski@pspd.org.pl

Karpacki Oddział Terenowy
prezes: Wojciech Szczepański, kontakt: karpacki@pspd.org.pl

Kujawsko-Pomorski Oddział Terenowy
prezes: Magdalena Bergmann, kontakt: kujawskopomorski@pspd.org.pl

Lubelski Oddział Terenowy
prezes: Zbigniew Czerniak, kontakt: lubelski@pspd.org.pl

Lubuski Oddział Terenowy
prezes: Szymon Kierszniowski, kontakt: lubuski@pspd.org.pl

Łódzki Oddział Terenowy
prezes: Jonatan Młodziński, kontakt: lodzki@pspd.org.pl

Małopolski Oddział Terenowy
prezes: Szymon Natanek, kontakt: malopolski@pspd.org.pl

Mazowiecki Oddział Terenowy
prezes: Mateusz Puślecki, kontakt: mazowiecki@pspd.org.pl

Opolski Oddział Terenowy
prezes: Adam Dymarczyk, kontakt: opolski@pspd.org.pl

Podlaski Oddział Terenowy
prezes: Dawid Bobryk, kontakt: podlaski@pspd.org.pl

Pomorski Oddział Terenowy
prezes: Filip Paprocki, kontakt: pomorski@pspd.org.pl

Śląski Oddział Terenowy
prezes: Jan Krysiak, kontakt: slaski@pspd.org.pl

Świętokrzyski Oddział Terenowy
prezes: Przemysław Szczepańczyk, kontakt: swietokrzyski@pspd.org.pl

Warmińsko-Mazurski Oddział Terenowy
prezes: Daniel Duda, kontakt: warminskomazurski@pspd.org.pl

Wielkopolski Oddział Terenowy
prezes: Sebastian Pabiszczak, kontakt: wielkopolski@pspd.org.pl

Zachodniopomorski Oddział Terenowy
prezes: Marcin Stefaniak, kontakt: zachodniopomorski@pspd.org.pl