Konkursy pucharowe 2016/17

Klasyfikacja Pucharu 2016/17

IV Warmiński KPD – 06.08.2016

Stout Żytni (Zgłoszonych piw 23, mnożnik 1,23)

1. Zajączkowski Artur – 7,38 pkt.
2. Misiak Ireneusz – 6,15 pkt.
3. Stachowski Jacek – 4,92 pkt.
4. Barczyk Mateusz, Ogrodnik Michał – 3,69 pkt.
5. Jaworska Katarzyna – 2,46 pkt.
6. Osiński Maciej – 1,23 pkt.

Polskie Ale (Zgłoszonych piw 23, mnożnik 1,23)

1. Synak Szymon – 7,38 pkt.
2. Kuciński Daniel – 6,15 pkt.
3. Oczkowski Konrad – 4,92 pkt.
4. Kidrycka Kamila – 3,69 pkt.
5. Potuszyński Łukasz – 2,46 pkt.
6. Pawlak Łukasz – 1,23 pkt.

Grodziskie (Zgłoszonych piw 10, mnożnik 1,10)

1. Miler Andrzej – 6,60 pkt.
2. Czarny Piotr – 5,50 pkt.
3. Piątkowski Michał – 4,40 pkt.
4. Raczkowski Łukasz – 3,30 pkt.
5. Wrona Mikołaj – 2,20 pkt.
6. Kordek Michał – 1,10 pkt.

Rosanke (Zgłoszonych piw 17, mnożnik 1,17)

1. Sekulski Mariusz – 7,02 pkt.
2. Misiak Ireneusz – 5,85 pkt.
3. Markocki Bogdan – 4,68 pkt.
4. Miler Andrzej – 3,51 pkt.
5. Morawski Paweł – 2,34 pkt.
6. Kidrycki Krystian – 1,17 pkt.

IV Kłodzki KPD – 09.09.2016

American Stout (Zgłoszonych piw 10, mnożnik 1,10)

1. Miler Andrzej – 6,60 pkt.
2. Pięta Piotr – 5,50 pkt.
3. Kołt Mateusz – 4,40 pkt.
4. Senderski Marcin – 3,30 pkt.
5. Jaworski Paweł – 2,20 pkt.
6. Mitczuk Jerzy – 1,10 pkt.

Bohemian Pilsner (Zgłoszonych piw 14, mnożnik 1,14)

1. Kamiński Robert – 6,84 pkt.
2. Zach Krzysztof – 5,70 pkt.
3. Niebudek Szymon – 4,56 pkt.
4. Narowski Dariusz – 3,42 pkt.
5. Śledziński Łukasz – 2,28 pkt.
6. Brocki Andrzej – 1,14 pkt.

II Opolski Konkurs Piw Domowych – 15-16.10.2016

Tripel IPA (Zgłoszonych piw 17, mnożnik 1,17)

1. Dymarczyk Adam – 7,02 pkt.
2. Taboła Marcin – 5,85 pkt.
3. Synak Szymon – 4,68 pkt.
4. Wodecki Bartosz – 3,51 pkt.
5. Jednolichowski Artur, Jednolichowski Radosław – 2,34 pkt.
6. Młodziński Jonatan – 1,17 pkt.

Coffee Milk Stout (Zgłoszonych piw 26, mnożnik 1,26)

1. Kordek Michał – 7,56 pkt.
2. Krupa Jakub, Podeszwa Tomasz – 6,30 pkt.
3. Przymusiak Piotr – 5,04 pkt.
4. Wróblewski Piotr – 3,78 pkt.
5. Wójciak Andrzej – 2,52 pkt.
6. Czarny Bartłomiej – 1,26 pkt.

Smash Lager (Zgłoszonych piw 9, mnożnik 1,09)

1. Śledziński Łukasz – 6,54 pkt.
2. Dymarczyk Adam – 5,45 pkt.
3. Szyndler Sławomir – 4,36 pkt.
4. Brodowski Wojciech – 3,27 pkt.
5. Bułat Krzysztof, Kmieciak Konrad – 2,18 pkt.
6. Kusiek Radosław – 1,09 pkt.

Warszawski KPD – jesień – październik 2016

Owocowy Berliner Weisse (Zgłoszonych piw 17, mnożnik 1,17)

1. Ćwikliński Piotr – 7,02 pkt.
2. Miler Andrzej – 5,85 pkt.
3. Komorowski Łukasz – 4,68 pkt.
4. Sworowski Jarosław – 3,51 pkt.
5. Markowski Bartosz – 2,34 pkt.
6. Hurko Aleksander – 1,17 pkt.

Tea American Pale Ale (Zgłoszonych piw 41, mnożnik 1,41)

1. Kamiński Marcin – 8,46 pkt.
2. Komorowski Łukasz – 7,05 pkt.
3. Czech Dawid – 5,64 pkt.
4. Dzikowski Tomasz – 4,23 pkt.
5. Kawczyński Łukasz – 2,82 pkt.
6. Chachulski Dariusz – 1,41 pkt.

Foreign Extra Stout (Zgłoszonych piw 37, mnożnik 1,37)

1. Żytkowski Ignacy, Żytkowski Jakub – 8,22 pkt.
2. Gadomski Jan – 6,85 pkt.
3. Jureńczyk Jarosław – 5,48 pkt.
4. Powroźnik Paweł – 4,11 pkt.
5. Młodziński Jonatan – 2,74 pkt.
6. Stachowski Jacek – 1,37 pkt.

Sahti (Zgłoszonych piw 9, mnożnik 1,09)

1. Nitschke Leszek – 6,54 pkt.
2. Stachowski Jacek – 5,45 pkt.
3. Bystryk Mariusz – 4,36 pkt.
4. Terka Piotr – 3,27 pkt.
5. Mitczuk Jerzy – 2,18 pkt.
6. Pasierbik Kamil – 1,09 pkt.

Quadrupel (Zgłoszonych piw 19, mnożnik 1,19)

1. Śledziński Łukasz – 7,14 pkt.
2. Antolik Piotr – 5,95 pkt.
3. Sarna Krystian – 4,76 pkt.
4. Chodorowski Michał – 3,57 pkt.
5. Śmiglak Adam – 2,38 pkt.
6. Przybysz Paweł – 1,19 pkt.

Doppelrauchbock (Zgłoszonych piw 12, mnożnik 1,12)

1. Komorowski Łukasz – 6,72 pkt.
2. Krupa Jakub, Podeszwa Tomasz – 5,60 pkt.
3. Biskup Tomasz – 4,48 pkt.
4. Drużdżel Aleksander – 3,36 pkt.
5. Senderski Marcin – 2,24 pkt.
6. Śledziński Łukasz – 1,12 pkt.

II Flisacki KPD – 22-23 października 2016

Rye Stout (Zgłoszonych piw 15, mnożnik 1,15)

1. Kranc Patryk – 6,90 pkt.
2. Krupa Jakub, Podeszwa Tomasz – 5,75 pkt.
3. Powroźnik Paweł – 4,60 pkt.
4. Śledziński Łukasz – 3,45 pkt.
5. Skotnicki Daniel, Sumara Marcin – 2,30 pkt.
6. Trudziński Jarosław – 1,15 pkt.

Marcowe (Zgłoszonych piw 5, mnożnik 1,05)

1. Bystryk Mariusz – 6,30 pkt.
2. Eger Jakub – 5,25 pkt.
3. Zach Krzysztof – 4,20 pkt.
4. Trudziński Jarosław – 3,15 pkt.
5. Hajdyła Zbigniew – 2,10 pkt.
6. – 1,05 pkt.

Albae Cervesiae (Zgłoszonych piw 4, mnożnik 1,04)

1. Lutowski Marek – 6,24 pkt.
2. Bergmann Magdalena – 5,20 pkt.
3. Kranc Patryk – 4,16 pkt.
4. Osiński Maciej – 3,12 pkt.

VIII Poznański KPD – 5 listopada 2016

Weizen (Zgłoszonych piw 46, mnożnik 1,46)

1. Bartnik Piotr – 8,76 pkt.
2. Bimtsas Kostas – 7,30 pkt.
3. Dołgoszej Mateusz – 5,84 pkt.
4. Gromadziński Tomasz – 4,38 pkt.
5. Kranc Patryk – 2,92 pkt.
6. Bystryk Mariusz – 1,46 pkt.

Witbier (Zgłoszonych piw 31, mnożnik 1,31)

1. Bardziński Mateusz – 7,86 pkt.
2. Miler Andrzej – 6,55 pkt.
3. Synak Szymon – 5,24 pkt.
4. Bułat Krzysztof, Kmieciak Konrad – 3,93 pkt.
5. Misiak Ireneusz – 2,62 pkt.
6. Majchrzycki Wojciech – 1,31 pkt.

American Wheat (Zgłoszonych piw 53, mnożnik 1,53)

1. Gasek Wojciech – 9,18 pkt.
2. Mielcarski Michał – 7,65 pkt.
3. Misiak Ireneusz – 6,12 pkt.
4. Bułat Krzysztof, Kmieciak Konrad – 4,59 pkt.
5. Chudaszek Marcin – 3,06 pkt.
6. Sibilski Grzegorz – 1,53 pkt.

VI Mikołajkowy KPD – grudzień 2016 (okolice Mikołajek)

Świąteczne (Zgłoszonych piw 16, mnożnik 1,16)

1. Polak Michał – 6,96 pkt.
2. Pasierbik Kamil – 5,80 pkt.
3. Przymusiak Piotr – 4,64 pkt.
4. Urbański Dorian – 3,48 pkt.
5. Svach Janusz – 2,32 pkt.
6. Żywiecki Paweł – 1,16 pkt.

Dubbel (Zgłoszonych piw 15, mnożnik 1,15)

1. Żywiecki Paweł – 6,90 pkt.
2. Kantor Łukasz – 5,75 pkt.
3. Śledziński Łukasz – 4,60 pkt.
4. Stróż Filip – 3,45 pkt.
5. Suder Paweł – 2,30 pkt.
6. Svach Janusz – 1,15 pkt.

Wee Heavy (Zgłoszonych piw 9, mnożnik 1,09)

1. Osiński Maciej – 6,54 pkt.
2. Kurek Konrad – 5,45 pkt.
3. Machowicz Piotr – 4,36 pkt.
4. Sołtysik Grzegorz – 3,27 pkt.
5. Otto Jakub – 2,18 pkt.
6. Pasierbik Kamil – 1,09 pkt.

VI Szczeciński KPD – 18/19 marzec 2017

Oatmeal Stout (Zgłoszonych piw 58, mnożnik 1,58)

1. Gadomski Jan – 9,48 pkt.
2. Misiak Ireneusz – 7,90 pkt.
3. Nitschke Leszek – 6,32 pkt.
4. Jakuszewski Michał – 4,74 pkt.
5. Burczak Grzegorz – 3,16 pkt.
6. Baniel Paweł – 1,58 pkt.

Single Polish Hop Pils (Zgłoszonych piw 33, mnożnik 1,33)

1. Komorowski Łukasz – 7,98 pkt.
2. Niebudek Szymon – 6,65 pkt.
3. Śledziński Łukasz – 5,32 pkt.
4. Jakuszewski Michał – 3,99 pkt.
5. Kordek Michał – 2,66 pkt.
6. Kierszniowski Szymon – 1,33 pkt.

Quadrupel (Zgłoszonych piw 33, mnożnik 1,33)

1. Svach Janusz – 7,98 pkt.
2. Senderski Marcin – 6,65 pkt.
3. Nitschke Leszek – 5,32 pkt.
4. Stefaniak Marcin – 3,99 pkt.
5. Kordek Michał – 2,66 pkt.
6. Wójciak Andrzej – 1,33 pkt.

American Saison (Zgłoszonych piw 30, mnożnik 1,30)

1. Wójciak Andrzej – 7,80 pkt.
2. Reczek Jarosław – 6,50 pkt.
3. Kordek Michał – 5,20 pkt.
4. Pronobis Krzysztof, Sworowski Konrad – 3,90 pkt.
5. Kamiński Robert – 2,60 pkt.
6. Kawczyński Łukasz – 1,30 pkt.

Owocowe kwaśne (Zgłoszonych piw 27, mnożnik 1,27)

1. Miler Andrzej – 7,62 pkt.
2. Czarny Piotr – 6,35 pkt.
3. Jakuszewski Michał – 5,08 pkt.
4. Bobryk Dawid – 3,81 pkt.
5. Komorowski Łukasz – 2,54 pkt.
6. Kryśkiewicz Łukasz – 1,27 pkt.

III Zielonogórski KPD – 18 marzec 2017

White IPA (Zgłoszonych piw 35, mnożnik 1,35)

1. Krzywicki Rafał – 8,10 pkt.
2. Misiak Ireneusz – 6,75 pkt.
3. Synak Szymon – 5,40 pkt.
4. Svach Janusz – 4,05 pkt.
5. Kapturski Adam – 2,70 pkt.
6. Kranc Patryk – 1,35 pkt.

II Jurajski KPD – 22 kwiecień 2017

Fruit Sour (Zgłoszonych piw 17, mnożnik 1,17)

1. Polok Rafał – 7,02 pkt.
2. Bobryk Dawid – 5,85 pkt.
3. Czarny Piotr – 4,68 pkt.
4. Bogucki Maciej – 3,51 pkt.
5. Miler Andrzej – 2,34 pkt.
6. Synak Szymon – 1,17 pkt.

Lichtenhainer (Zgłoszonych piw 6, mnożnik 1,06)

1. Komorowski Łukasz – 6,36 pkt.
2. Kantor Łukasz – 5,30 pkt.
3. Kordek Michał – 4,24 pkt.
4. Polok Rafał – 3,18 pkt.
5. Krupa Jakub, Podeszwa Tomasz – 2,12 pkt.
6. Śledziński Łukasz – 1,06 pkt.

Unblended Lambic (Zgłoszonych piw 6, mnożnik 1,06)

1. Kantor Łukasz – 6,36 pkt.
2. Lemańczyk Mikołaj – 5,30 pkt.
3. Miler Andrzej – 4,24 pkt.
4. Bobryk Dawid – 3,18 pkt.
5. Synak Szymon – 2,12 pkt.
6. Kordek Michał – 1,06 pkt.

Wild Belgian Tripel (Zgłoszonych piw 7, mnożnik 1,07)

1. Kantor Łukasz – 6,42 pkt.
2. Dąbrowski Filip – 5,35 pkt.
3. Straszak Damian – 4,28 pkt.
4. Fronk Jarosław – 3,21 pkt.
5. Jasiński Leszek – 2,14 pkt.
6. Wójciak Andrzej – 1,07 pkt.

American Russian Imperial Stout (Zgłoszonych piw 7, mnożnik 1,07)

1. Straszak Damian – 6,42 pkt.
2. Gierula Robert – 5,35 pkt.
3. Wójciak Andrzej – 4,28 pkt.
4. Mazur Sławomir – 3,21 pkt.
5. Krupa Jakub, Podeszwa Tomasz – 2,14 pkt.
6. Sokalski Marcin – 1,07 pkt.

II Beergoski KPD 2017 – 12/13 maja 2017

American Wheat (Zgłoszonych piw 55, mnożnik 1,55)

1. Przybyłko Dorota, Przybyłko Jarosław – 9,30 pkt.
2. Kamiński Szymon – 7,75 pkt.
3. Zaborowski Mariusz – 6,20 pkt.
4. Trybułowski Adam – 4,65 pkt.
5. Domagalski Tomasz – 3,10 pkt.
6. Serocki Piotr – 1,55 pkt.

WA/BA Foreign Extra Stout (Zgłoszonych piw 43, mnożnik 1,43)

1. Górny Damian – 8,58 pkt.
2. Zaborowski Mariusz – 7,15 pkt.
3. Kranc Patryk – 5,72 pkt.
4. Powroźnik Paweł – 4,29 pkt.
5. Jarosz Jakub – 2,86 pkt.
6. Roman Joanna – 1,43 pkt.

Gose z owocami (Zgłoszonych piw 14, mnożnik 1,14)

1. Ćwikliński Piotr – 6,84 pkt.
2. Bystryk Mariusz – 5,70 pkt.
3. Kranc Patryk – 4,56 pkt.
4. Lutowski Marek – 3,42 pkt.
5. Osiński Maciej – 2,28 pkt.
6. Śledziński Łukasz – 1,14 pkt.„

III Podlaski KPD – 20 maja 2017

American IPA (Zgłoszonych piw 47, mnożnik 1,47)

1. Czarny Piotr – 8,82 pkt.
2. Miler Andrzej – 7,35 pkt.
3. Krzywicki Rafał – 5,88 pkt.
4. Mitczuk Jerzy – 4,41 pkt.
5. Szuplewski Rafał – 2,94 pkt.
6. Adamczyk Grzegorz – 1,47 pkt.

Munich Dunkel (Zgłoszonych piw 25, mnożnik 1,25)

1. Drzazga Karol – 7,50 pkt.
2. Sklarek Łukasz – 6,25 pkt.
3. Bystryk Mariusz – 5,00 pkt.
4. Rymkiewicz Łukasz – 3,75 pkt.

Kategoria Biere Brut (Zgłoszonych piw 4, mnożnik 1,04)

1. Kamiński Robert – 6,24 pkt.
2. Bystryk Mariusz – 5,20 pkt.
3. Kozłowski Bartosz – 4,16 pkt.
4. Jasiński Leszek – 3,12 pkt.

IV Lubuski KPD – 10 czerwiec 2017

Kategoria Czeska Desitka (Zgłoszonych piw 14, mnożnik 1,14)

1. Krzywicki Rafał – 6,84 pkt.
2. Kordek Michał – 5,70 pkt.
3. Krupa Jakub, Podeszwa Tomasz – 4,56 pkt.
4. Svach Janusz – 3,42 pkt.
5. Grzybowicz Bartosz – 2,28 pkt.
6. Jagiełło Tobiasz – 1,14 pkt.

Kategoria Hefeweizen (Zgłoszonych piw 36, mnożnik 1,36)

1. Bonikowski Mateusz – 8,16 pkt.
2. Chrostek Adam – 6,80 pkt.
3. Śledziński Łukasz – 5,44 pkt.
4. Pięta Dariusz – 4,08 pkt.
5. Pawlik Krzysztof – 2,72 pkt.
6. Kranc Patryk – 1,36 pkt.

XV KPD PSPD – 1-3 czerwca 2017

Kategoria Gose (Zgłoszonych piw 30, mnożnik 1,30)

1. Bystryk Mariusz – 7,80 pkt.
2. Woyke Alan – 6,50 pkt.
3. Markowski Bartosz – 5,20 pkt.
4. Gadomski Jan – 3,90 pkt.
5. Pietkiewicz Dawid – 2,60 pkt.
6. Synak Szymon – 1,30 pkt.

Kategoria American Stout (Zgłoszonych piw 46, mnożnik 1,46)

1. Stala Norbert – 8,76 pkt.
2. Adamczyk Grzegorz – 7,30 pkt.
3. Kamiński Szymon – 5,84 pkt.
4. Szeliga Stanisław – 4,38 pkt.
5. Bystryk Mariusz – 2,92 pkt.
6. Miler Andrzej – 1,46 pkt.

Kategoria Lager Wiedeński (Zgłoszonych piw 48, mnożnik 1,48)

1. Sarna Krystian – 8,88 pkt.
2. Czapnik Tomasz – 7,40 pkt.
3. Zach Krzysztof – 5,92 pkt.
4. Staszewski Wiktor – 4,44 pkt.
5. Sikora Adrian – 2,96 pkt.
6. Jachimowski Mariusz – 1,48 pkt.

Kategoria Brett Saison (Zgłoszonych piw 34, mnożnik 1,34)

1. Rapiej Tomasz – 8,04 pkt.
2. Kawa Jakub – 6,70 pkt.
3. Czarny Piotr – 5,36 pkt.
4. Gadomski Jan – 4,02 pkt.
5. Markowski Bartosz – 2,68 pkt.
6. Brzeziński Piotr – 1,34 pkt.

Kategoria Rauch-dopplebock (Zgłoszonych piw 36, mnożnik 1,36)

1. Necel Adam – 8,16 pkt.
2. Wawrzyniak Tomasz – 6,80 pkt.
3. Pawlak Łukasz – 5,44 pkt.
4. Socha Mariusz – 4,08 pkt.
5. Czechanowski Krzysztof – 2,72 pkt.
6. Szczepański Wojciech – 1,36 pkt.

Kategoria Northeast IPA (Zgłoszonych piw 75, mnożnik 1,75)

1. Bobryk Dawid – 10,50 pkt.
2. Ciszewski Maciej – 8,75 pkt.
3. Komorowski Łukasz – 7,00 pkt.
4. Stachowski Jacek – 5,25 pkt.
5. Miler Andrzej – 3,50 pkt.
6. Szewczyk Adam – 1,75 pkt.

Kategoria Polska Pszenica (Zgłoszonych piw 61, mnożnik 1,61)

1. Kowalczyk Aleksander – 9,66 pkt.
2. Gadomski Jan – 8,05 pkt.
3. Adamczyk Grzegorz – 6,44 pkt.
4. Cink Adam – 4,83 pkt.
5. Komorowski Łukasz – 3,22 pkt.
6. Cieślik Michał – 1,61 pkt.

Kategoria Hoppy Pils (Zgłoszonych piw 28, mnożnik 1,28)

1. Stachowski Jacek – 7,68 pkt.
2. Misiak Ireneusz – 6,40 pkt.
3. Miler Andrzej – 5,12 pkt.
4. Ulatowski Łukasz – 3,84 pkt.
5. Nowak Łukasz – 2,56 pkt.
6. Bystryk Mariusz – 1,28 pkt.

Kategoria English Porter (Zgłoszonych piw 51, mnożnik 1,51)

1. Duda Daniel – 9,06 pkt.
2. Palusiński Maciej – 7,55 pkt.
3. Kamiński Szymon – 6,04 pkt.
4. Grzywa Marek – 4,53 pkt.
5. Breguła Paweł – 3,02 pkt.
6. Haberka Mateusz – 1,51 pkt.

Kategoria Rye Wine (Zgłoszonych piw 38, mnożnik 1,38)

1. Bystryk Mariusz – 8,28 pkt.
2. Zbroja Bogumił – 6,90 pkt.
3. Barczyk Bartosz – 5,52 pkt.
4. Lewczuk Łukasz – 4,14 pkt.
5. Młodziński Jonatan – 2,76 pkt.
6. Sokalski Marcin – 1,38 pkt.

Grodziskie Piwobranie 2017 – 24-25 czerwca 2017

Kategoria Grodziskie klasyczne (Zgłoszonych piw 60, mnożnik 1,60)

1. Pięta Dariusz – 9,60 pkt.
2. Nowak Łukasz – 8,00 pkt.
3. Bartnik Piotr – 6,40 pkt.
4. Miler Andrzej – 4,80 pkt.
5. Gumieniak Robert – 3,20 pkt.
6. Przybyłko Dorota – 1,60 pkt.

Kategoria Wariacja Grodziskiego (Zgłoszonych piw 42, mnożnik 1,42)

1. Senderski Marcin – 8,52 pkt.
2. Taberski Maciej, Wilczyński Paweł – 7,10 pkt.
3. Kordek Michał – 5,68 pkt.
4. Synak Szymon – 4,26 pkt.
5. Jałoszyński Jakub – 2,84 pkt.
6. Komorowski Łukasz – 1,42 pkt.

 

IV Międzynarodowy KPD – 9 lipca 2017

Kategoria RIS (Zgłoszonych piw 49, mnożnik 1,49)

1. Krupa Damian – 8,94 pkt.
2. Lempke Daniel – 7,45 pkt.
3. Bognar Peter – 5,96 pkt.
4. Makuła Zenon – 4,47 pkt.
5. Gierula Robert – 2,98 pkt.
6. Krzywicki Rafał – 1,49 pkt.

Kategoria IRA (Zgłoszonych piw 20, mnożnik 1,20)

1. Takacs Adam – 7,20 pkt.
2. Makowski Sebastian – 6,00 pkt.
3. Mazurkiewicz Krzysztof – 4,80 pkt.
4. Gębczyk Wojciech – 3,60 pkt.
5. Nitschke Leszek – 2,40 pkt.
6. Bujok Gabriela – 1,20 pkt.

Kategoria Bock (Zgłoszonych piw 21, mnożnik 1,21)

1. Niebudek Szymon – 7,26 pkt.
2. Wawrzyniak Tomasz – 6,05 pkt.
3. Cimała Henryk – 4,84 pkt.
4. Krupa Jakub, Podeszwa Tomasz – 3,63 pkt.
5. Kielanowski Damian – 2,42 pkt.
6. Śledziński Łukasz – 1,21 pkt.

Kategoria Marcowe (Zgłoszonych piw 23, mnożnik 1,23)

1. Pawlik Robert – 7,38 pkt.
2. Jachimowski Mariusz – 6,15 pkt.
3. Švach Janusz – 4,92 pkt.
4. Niebudek Szymon – 3,69 pkt.
5. Szeliga Stanisław – 2,46 pkt.
6. Jagiełło Paweł – 1,23 pkt.