Klasyfikacja 2016/17

1. Miler Andrzej – 65,54 pkt.
2. Bystryk Mariusz – 48,30 pkt.
3. Komorowski Łukasz – 46,97 pkt.
4. Misiak Ireneusz – 41,79 pkt.
5. Śledziński Łukasz – 39,30 pkt.
6. Kordek Michał – 35,86 pkt.
7. Gadomski Jan – 32,30 pkt.
8. Synak Szymon – 31,55 pkt.
9. Czarny Piotr – 30,71 pkt.
10. Krupa Jakub, Podeszwa Tomasz – 30,10 pkt.
11. Kranc Patryk – 26,97 pkt.
12. Stachowski Jacek – 24,67 pkt.
13. Švach Janusz – 23,84 pkt.
14. Kantor Łukasz – 23,83 pkt.
15. Bobryk Dawid – 23,34 pkt.
16. Krzywicki Rafał – 22,31 pkt.
17. Niebudek Szymon – 22,16 pkt.
18. Senderski Marcin – 20,71 pkt.
19. Nitschke Leszek – 20,58 pkt.
20. Kamiński Szymon – 19,63 pkt.
21. Wójciak Andrzej – 17,00 pkt.
22. Zach Krzysztof – 15,82 pkt.
23. Kamiński Robert – 15,68 pkt.
24. Adamczyk Grzegorz – 15,21 pkt.
25. Bartnik Piotr – 15,16 pkt.
26. Ćwikliński Piotr – 13,86 pkt.
27. Jakuszewski Michał – 13,81 pkt.
28. Pięta Dariusz – 13,68 pkt.
29. Sarna Krystian – 13,64 pkt.
30. Zaborowski Mariusz – 13,35 pkt.
31. Osiński Maciej – 13,17 pkt.
32. Powroźnik Paweł – 13,00 pkt.
33. Wawrzyniak Tomasz – 12,85 pkt.
34. Dymarczyk Adam – 12,47 pkt.
35. Bułat Krzysztof, Kmieciak Konrad – 10,70 pkt.
36. Straszak Damian – 10,70 pkt.
37. Nowak Łukasz – 10,56 pkt.
38. Markowski Bartosz – 10,22 pkt.
39. Polok Rafał – 10,20 pkt.
40. Przymusiak Piotr – 9,68 pkt.
41. Kowalczyk Aleksander – 9,66 pkt.
42. Lutowski Marek – 9,66 pkt.
43. Przybyłko Dorota, Przybyłko Jarosław – 9,30 pkt.
44. Gasek Wojciech – 9,18 pkt.
45. Duda Daniel – 9,06 pkt.
46. Krupa Damian – 8,94 pkt.
47. Stala Norbert – 8,76 pkt.
48. Ciszewski Maciej – 8,75 pkt.
49. Górny Damian – 8,58 pkt.
50. Kamiński Marcin – 8,46 pkt.
51. Gierula Robert – 8,33 pkt.
52. Żytkowski Ignacy, Żytkowski Jakub – 8,22 pkt.
53. Bonikowski Mateusz – 8,16 pkt.
54. Necel Adam – 8,16 pkt.
55. Żywiecki Paweł – 8,06 pkt.
56. Rapiej Tomasz – 8,04 pkt.
57. Pasierbik Kamil – 7,98 pkt.
58. Bardziński Mateusz – 7,86 pkt.
59. Mitczuk Jerzy – 7,69 pkt.
60. Mielcarski Michał – 7,65 pkt.
61. Jachimowski Mariusz – 7,63 pkt.
62. Palusiński Maciej – 7,55 pkt.
63. Drzazga Karol – 7,50 pkt.
64. Lempke Daniel – 7,45 pkt.
65. Czapnik Tomasz – 7,40 pkt.
66. Pawlik Robert – 7,38 pkt.
67. Zajączkowski Artur – 7,38 pkt.
68. Bimtsas Kostas – 7,30 pkt.
69. Takacs Adam – 7,20 pkt.
70. Taberski Maciej, Wilczyński Paweł – 7,10 pkt.
71. Sekulski Mariusz – 7,02 pkt.
72. Polak Michał – 6,96 pkt.
73. Zbroja Bogumił – 6,90 pkt.
74. Szeliga Stanisław – 6,84 pkt.
75. Chrostek Adam – 6,80 pkt.
76. Kawa Jakub – 6,70 pkt.
77. Młodziński Jonatan – 6,67 pkt.
78. Pawlak Łukasz – 6,67 pkt.
79. Reczek Jarosław – 6,50 pkt.
80. Woyke Alan – 6,50 pkt.
81. Sklarek Łukasz – 6,25 pkt.
82. Kuciński Daniel – 6,15 pkt.
83. Makowski Sebastian – 6,00 pkt.
84. Bognar Peter – 5,96 pkt.
85. Antolik Piotr – 5,95 pkt.
86. Taboła Marcin – 5,85 pkt.
87. Dołgoszej Mateusz – 5,84 pkt.
88. Czech Dawid – 5,64 pkt.
89. Barczyk Bartosz – 5,52 pkt.
90. Pięta Piotr – 5,50 pkt.
91. Jureńczyk Jarosław – 5,48 pkt.
92. Kurek Konrad – 5,45 pkt.
93. Dąbrowski Filip – 5,35 pkt.
94. Lemańczyk Mikołaj – 5,30 pkt.
95. Jasiński Leszek – 5,26 pkt.
96. Eger Jakub – 5,25 pkt.
97. Bergmann Magdalena – 5,20 pkt.
98. Oczkowski Konrad – 4,92 pkt.
99. Cimała Henryk – 4,84 pkt.
100. Cink Adam – 4,83 pkt.
101. Mazurkiewicz Krzysztof – 4,80 pkt.
102. Markocki Bogdan – 4,68 pkt.
103. Trybułowski Adam – 4,65 pkt.
104. Grzywa Marek – 4,53 pkt.
105. Biskup Tomasz – 4,48 pkt.
106. Makuła Zenon – 4,47 pkt.
107. Staszewski Wiktor – 4,44 pkt.
108. Kołt Mateusz – 4,40 pkt.
109. Piątkowski Michał – 4,40 pkt.
110. Gromadziński Tomasz – 4,38 pkt.
111. Machowicz Piotr – 4,36 pkt.
112. Szyndler Sławomir – 4,36 pkt.
113. Trudziński Jarosław – 4,30 pkt.
114. Dzikowski Tomasz – 4,23 pkt.
115. Kozłowski Bartosz – 4,16 pkt.
116. Lewczuk Łukasz – 4,14 pkt.
117. Kawczyński Łukasz – 4,12 pkt.
118. Socha Mariusz – 4,08 pkt.
119. Stefaniak Marcin – 3,99 pkt.
120. Pronobis Krzysztof, Sworowski Konrad – 3,90 pkt.
121. Ulatowski Łukasz – 3,84 pkt.
122. Wróblewski Piotr – 3,78 pkt.
123. Rymkiewicz Łukasz – 3,75 pkt.
124. Barczyk Mateusz, Ogrodnik Michał – 3,69 pkt.
125. Kidrycka Kamila – 3,69 pkt.
126. Gębczyk Wojciech – 3,60 pkt.
127. Chodorowski Michał – 3,57 pkt.
128. Bogucki Maciej – 3,51 pkt.
129. Sworowski Jarosław – 3,51 pkt.
130. Wodecki Bartosz – 3,51 pkt.
131. Urbański Dorian – 3,48 pkt.
132. Stróż Filip – 3,45 pkt.
133. Narowski Dariusz – 3,42 pkt.
134. Drużdżel Aleksander – 3,36 pkt.
135. Raczkowski Łukasz – 3,30 pkt.
136. Brodowski Wojciech – 3,27 pkt.
137. Sołtysik Grzegorz – 3,27 pkt.
138. Terka Piotr – 3,27 pkt.
139. Fronk Jarosław – 3,21 pkt.
140. Mazur Sławomir – 3,21 pkt.
141. Gumieniak Robert – 3,20 pkt.
142. Burczak Grzegorz – 3,16 pkt.
143. Domagalski Tomasz – 3,10 pkt.
144. Chudaszek Marcin – 3,06 pkt.
145. Breguła Paweł – 3,02 pkt.
146. Sikora Adrian – 2,96 pkt.
147. Szuplewski Rafał – 2,94 pkt.
148. Jarosz Jakub – 2,86 pkt.
149. Jałoszyński Jakub – 2,84 pkt.
150. Czechanowski Krzysztof – 2,72 pkt.
151. Pawlik Krzysztof – 2,72 pkt.
152. Kapturski Adam – 2,70 pkt.
153. Pietkiewicz Dawid – 2,60 pkt.
154. Jaworska Katarzyna – 2,46 pkt.
155. Potuszyński Łukasz – 2,46 pkt.
156. Sokalski Marcin – 2,45 pkt.
157. Kielanowski Damian – 2,42 pkt.
158. Śmiglak Adam – 2,38 pkt.
159. Jednolichowski Artur, Jednolichowski Radosław – 2,34 pkt.
160. Morawski Paweł – 2,34 pkt.
161. Skotnicki Daniel, Sumara Marcin – 2,30 pkt.
162. Suder Paweł – 2,30 pkt.
163. Grzybowicz Bartosz – 2,28 pkt.
164. Jaworski Paweł – 2,20 pkt.
165. Wrona Mikołaj – 2,20 pkt.
166. Otto Jakub – 2,18 pkt.
167. Hajdyła Zbigniew – 2,10 pkt.
168. Szewczyk Adam – 1,75 pkt.
169. Cieślik Michał – 1,61 pkt.
170. Przybyłko Dorota – 1,60 pkt.
171. Baniel Paweł – 1,58 pkt.
172. Serocki Piotr – 1,55 pkt.
173. Sibilski Grzegorz – 1,53 pkt.
174. Haberka Mateusz – 1,51 pkt.
175. Roman Joanna – 1,43 pkt.
176. Chachulski Dariusz – 1,41 pkt.
177. Szczepański Wojciech – 1,36 pkt.
178. Brzeziński Piotr – 1,34 pkt.
179. Kierszniowski Szymon – 1,33 pkt.
180. Majchrzycki Wojciech – 1,31 pkt.
181. Kryśkiewicz Łukasz – 1,27 pkt.
182. Czarny Bartłomiej – 1,26 pkt.
183. Jagiełło Paweł – 1,23 pkt.
184. Bujok Gabriela – 1,20 pkt.
185. Przybysz Paweł – 1,19 pkt.
186. Hurko Aleksander – 1,17 pkt.
187. Kidrycki Krystian – 1,17 pkt.
188. Brocki Andrzej – 1,14 pkt.
189. Jagiełło Tobiasz – 1,14 pkt.
190. Kusiek Radosław – 1,09 pkt.

Konkursy ujęte w klasyfikacji:

  • IV Kłodzki KPD
  • IV Warmiński KPD
  • VI Warszawski KPD
  • II Opolski KPD
  • II Flisacki KPD
  • VIII Poznański KPD
  • VI Mikołajkowy KPD
  • III Zielonogórski KPD
  • VI Szczeciński KPD
  • II Jurajski KPD
  • II Beergoski KPD
  • III Podlaski KPD
  • IV Lubuski KPD
  • XV Konkurs PSPD
  • Grodziskie Piwobranie 2017
  • IV Międzynarodowy KPD