Klasyfikacja 17/18

Konkursy ujęte w klasyfikacji: https://pspd.org.pl/konkursy-pucharowe-201718/ 

Aktualny ranking na dzień 10.07.2018. Uwzględnia wszystkie konkursy Pucharu PSPD 2017/18.

 

Dobiegł końca kolejny sezon pucharowy w którym sklasyfikowanych zostało  182 browarów domowych!
W pucharze uczestniczyło 18 konkursów w 64 kategoriach

Gratulujemy wszystkim sklasyfikowanym, ale też wszystkim, którzy nie zdobyli punktów pucharowych.

Janek Gadomski w sezonie 2017/2018 zdobył Puchar PSPD!
Janek został sklasyfikowany w łącznie 21 kategoriach pucharowych z czego w 13 razy ‚stawał’ na podium (5 razy P1, 5 razy P2, 3 razy P3)

Walka za plecami Janka była bardzo zażarta do ostatniego konkursu. Finalnie Janusz Švach mimo świetnej postawy nie wydarł Piotrowi Brzezińskiemu drugiej lokaty i ostatecznie Janusz zdobył trzecie miejsce.
Janusz, podobnie jak Janek pięciokrotnie stawał na pierwszym stopniu podium w poszczególnych konkursach.

Co do samych konkursów to najbardziej ‚wartościowe’ zwycięstwo było w kategorii West Coast IPA na Warszawskim KPD gdzie zgłoszonych zostało aż 97 piw!

Jedyną kategorią z jaką żaden piwowar nie podjął wystarczająco skutecznej walki to Imperial India Brown Lager na Jurajskim KPD. W tej kategorii nie nadesłano żadnego piwa.

Najpopularniejsze kategorie

American Wheat – 3 razy

Ciemna pszenica / dunkelwizen – 2 razy

Piwo Jopejskie – 2 razy

IPA w różnych wariantach – 6 razy

Piwa kwaśne i dzikie – 9-10 razy ( zależy jak policzyć )

 

Klasyfikacja końcowa:

1 Gadomski Jan 93.685
2 Brzeziński Piotr 59.465
3 Švach Janusz 46.97
4 Jachimowski Mariusz 43.31
5 Misiak Ireneusz 40.96
6 Osiński Maciej 36.65
7 Kantor Łukasz 36.41
8 Palusiński Maciej / Mitek Joanna 29.92
9 Sworowski Konrad 27.33
10 Reczek Jarosław 26.68
11 Zach Krzysztof 24.76
12 Młodziński Jonatan 23.88
13 Senderski Marcin 22.93
14 Kowalewski Paweł 21.11
15 Ćwirko Julian 20.15
16 Kordek Michał 20.03
17 Stachowski Jacek 19.99
18 Krzywicki Rafał 19.59
19 Przymusiak Piotr 19.24
20 Bielski Andrzej 18.63
21 Kawecki Marek 15.545
22 Gumieniak Robert 15.41
23 Pająk Marcin 15.18
24 Sklarek Łukasz 14.1
25 Mortka Rafał / Szczepaniak Krzysztof 13.69
26 Śledziński Łukasz 13.435
27 Barczyk Bartosz 13.41
28 Czarny Piotr 13.245
29 Kranc Patryk 12.95
30 Czechanowski Krzysztof 11.87
31 Rapiej Tomasz 11.82
32 Czaja Dariusz 11.72
33 Nitschke Leszek 11.65
34 Chrostek Adam 11.44
35 Urbaniak Bartosz 11.41
36 Antolik Piotr 10.835
37 Kamiński Robert 10.55
38 Żywiecki Paweł 10.07
39 Kryśkiewicz Łukasz 10.07
40 Kaleta Artur 9.96
41 Kamiński Szymon 9.9
42 Waloszczyk Jan 9.8
43 Czapski Andrzej 9.65
44 Bujak Piotr 9.56
45 Sýkora František 9.53
46 Wróblewski Piotr 9.36
47 Jagiełło Paweł 9.21
48 Necel Adam 9
49 Pawlak Łukasz 8.56
50 Mitok Radosław 8.45
51 Pasierbik Kamil, Karolina Kuna 8.4
52 Górecki Daniel 8.3
53 Tokarski Paweł 8.28
54 Kret Kamil 8.16
55 Pawlik Robert 8.13
56 Pardowski Przemysław 8.1
57 Kisiel Piotr 8.04
58 Wójciak Andrzej 7.89
59 Bystryk Mariusz 7.74
60 Żelezik Tomasz / Mieszkowski Radosław 7.7
61 Milczarczyk Artur 7.62
62 Lesiak Artur / Gruszka Iwona 7.62
63 Ulatowski Łukasz 7.5
64 Derdziak Łukasz 7.32
65 Wąsowski Mateusz 7.27
66 Wach Waldemar 7.16
67 Bartosik Michał 6.84
68 Przybyłko Dorota / Jarosław 6.8
69 Morawski Paweł 6.78
70 Zemla Grzegorz 6.64
71 Murawa Dominik 6.62
72 Minojć Szymon 6.62
73 Fiszer Dariusz 6.6
74 Chrapkowski Marcel / Prucnal Marlena 6.6
75 Nowak Szymon 6.55
76 Fandrejewski Dawid 6.48
77 Bonikowski Mateusz 6.445
78 Adamczyk Grzegorz 6.43
79 Lemańczyk Mikołaj 6.36
80 Komorowski Łukasz 6.35
81 Sarna Krystian 6.335
82 Sumara Marcin 6.24
83 Wiśniewski Michał 6.14
84 Urban Mariusz 6
85 Smoderek Marcin 6
86 Lesiak Artur 5.7
87 Makowski Sebastian 5.69
88 Wickwar Russel 5.56
89 Barancewicz Michał 5.52
90 Haberka Mateusz 5.5
91 Witkowski Waldemar 5.4
92 Matysiak Michał 5.4
93 Wadas Damian 5.36
94 Pioterek Szymon / Dworniczek Mateusz 5.24
95 Spławski Adam 5.08
96 Przywecki Michał 5.04
97 Ciszewski Maciej 4.98
98 Mazurek Piotr 4.98
99 Kozak Dawid 4.88
100 Leoniuk Łukasz / Gierasimiuk Dariusz 4.68
101 Zwoliński Rafał 4.62
102 Wojciuk Dawid 4.6
103 Sagan Bogumił 4.59
104 Śmierzchalski Artur 4.56
105 Myrcha Łukas 4.52
106 Jaworska Katarzyna /Langier Michał 4.5
107 Dymarczyk Adam 4.4
108 Jarosz Jakub 4.32
109 Polok Rafał 4.28
110 Fronk Jarosław 4.24
111 Tymoszuk Łukasz 4.17
112 Markowski Bartosz 4.14
113 Wasilewski Łukasz 4.08
114 Boldis Gergely 4.08
115 Kołaczek Adam 3.93
116 Zakrzewski Sławomir 3.93
117 Jenarzewski Miłosz 3.86
118 Waluś Marek 3.81
119 Szuplewski Rafał 3.8
120 Zych Łukasz 3.78
121 Natanek Szymon 3.66
122 Brzozowski Maciej 3.66
123 Powroźnik Paweł 3.63
124 Makuła Zenon 3.51
125 Zawadzki Wojciech 3.48
126 Lutowski Marek 3.45
127 Jakuszewski Michał 3.42
128 Muller Przemysław 3.42
129 Trybułowski Adam 3.38
130 Nowak Wojciech 3.32
131 Zgłobica Marcin 3.32
132 Smozik Mateusz 3.3
133 Zach Marcin 3.21
134 Korzeniewski Damian 3.18
135 Błędowski Jacek 3.08
136 Sikora Bartłomiej 3.04
137 Krysiak Jan 3
138 Wilczyński Paweł 2.9
139 Sarwiński Artur 2.78
140 Niebudek Szymon 2.775
141 Grzybowicz Bartosz 2.76
142 Csontos Attila 2.72
143 Urbański Dorian 2.66
144 Suder Paweł 2.62
145 Taberski Maciej 2.62
146 Flis Łukasz 2.565
147 Jankowiak Szymon 2.52
148 Kawczyński Łukasz 2.48
149 Kawa Jakub 2.35
150 Pidzik Iwona 2.34
151 Cieśla Dariusz 2.33
152 Kleczyński Piotr 2.32
153 Sladek Wojciech 2.28
154 Baniel Paweł 2.26
155 Cimała Henryk 2.22
156 Swierczyna Jacek 2.2
157 Szewczyk Adam 2.16
158 Poręba Paweł 2.16
159 Połeć Dominik 1.71
160 Suchan Grzegorz 1.66
161 Chudy Maciej 1.66
162 Podjaska – Ginter Helena 1.59
163 Limanowski Michał 1.56
164 Bobryk Dawid 1.51
165 Pieczyński Mikołaj 1.39
166 Przybylski Marcin 1.38
167 Wydro Leszek 1.36
168 Tomalik Paweł 1.36
169 Kosiński Maciej 1.34
170 Dudzik Jakub 1.31
171 Ruda Tomasz 1.27
172 Becker Andrew 1.26
173 Kita Piotr 1.24
174 Palusiński Maciej 1.22
175 Gajdecki Jakub 1.16
176 Gasek Wojciech 1.15
177 Stefaniak Marcin 1.14
178 Pavlinović Mladen 1.12
179 Drzazga Karol 1.11
180 Juraszczyk Ireneusz 1.1
181 Kania Marcin 0.855
182 Niesłańczyk Jan 0.555

W razie pytań prosimy o kontakt: puchar@pspd.org.pl