fbpx

V EDYCJA SZKOLENIA SENSORYCZNEGO, 17.04.2013

Zapraszamy do odbycia szkolenia sensorycznego stanowiącego podstawę do uzyskania certyfikatu sędziego piw PSPD. Dwudniowy kurs odbędzie się w dniach 25-26 maja 2013 r. w SGGW w Warszawie.

Kurs przeznaczony jest dla piwowarów domowych oraz wszelkich innych osób, które chcą posiąść wiedzę i uprawnienia pozwalające im zasiadać w jury konkursów piw domowych i oceniać piwa. Także dla tych, którzy chcą wiedzieć, ale niekoniecznie sądzić. Celem kursu jest przekazanie uczestnikom wiedzy piwowarskiej na wysokim naukowym oraz sensorycznym poziomie. Wiedzę teoretyczną w formie wykładów uzupełniają praktyczne ćwiczenia, degustacje, dyskusje, prace domowe oraz obszerne materiały dodatkowe. Na kurs składają się dwa jednodniowe bloki szkoleniowe zakończone teoretycznym oraz praktycznym egzaminem w terminie późniejszym. Pozytywnie zaliczony egzamin uprawnia uczestnika do otrzymania czasowego certyfikatu sędziego PSPD oraz do włączenia go w poczet certyfikowanych jurorów konkursów piw domowych.

WYKŁADOWCY

Kurs prowadzony jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych wykładowców:

Eliza Kostyra – kierownik pracowni sensorycznej WNoŻCziK SGGW
Andrzej Sadownik – pracownik WNoŻ SGGW
Michał Kopik – Komisja ds. opracowania stylów wg PSPD
Dorota Dobrzyńska – kierownik laboratorium browaru Warka
Mirosława Dąbrowska – laborant prowadzący browaru Warka
Krzysztof Lechowski – przewodniczący jury XI Konkursu Piw Domowych w Żywcu

MIEJSCE I TERMIN

Miejscem szkolenia jest Zakład Żywności Funkcjonalnej i Towaroznawstwa Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie, ul. Nowoursynowska 159 C, bud.32.

Termin: 25-26.05.2013

ZAPISY

Zapisy odbywają się poprzez wpłatę wpisowego na konto PSPD nr: 55 1540 1131 2113 6200 5272 0001 z adnotacją „kurs sędziowski PSPD”. Ilość miejsc ograniczona do 15 osób.

CENA

Opłata za dwudniowy kurs sędziowski + egzamin wynosi 550,00 zł, dla członków PSPD – 500,00 zł

Szczegółowy program kursu: http://pspd.org.pl/uploads/kurs-sedziowski/kurs-sedziowski.pdf