Klasyfikacja 2015/16
- Bystryk Mariusz – 151,43 pkt.
- Miler Andrzej – 117,60 pkt.
- Gadomski Jan – 68,02 pkt.
- Brzeziński Piotr – 60,62 pkt.
- Czarny Piotr – 59,20 pkt.
- Stachowski Jacek – 52,60 pkt.
- Jasiński Leszek – 50,78 pkt.
- Synak Szymon – 47,88 pkt.
- Kordek Michał – 43,88 pkt.
- Mazur Filip – 40,56 pkt.
- Śledziński Łukasz – 38,17 pkt.
- Baranowski Jakub – 34,26 pkt.
- Pitala Waldemar – 32,67 pkt.
- Pawlik Bartłomiej – 29,07 pkt.
- Kantor Łukasz – 27,73 pkt.
- Kostera Michał, Rogoziński Dawid, Różański Dariusz, Wiciński Wojciech – 24,67 pkt.
- Pawlak Łukasz – 24,64 pkt.
- Dymarczyk Adam – 22,96 pkt.
- Kurek Konrad – 22,33 pkt.
- Podeszwa Tomasz, Krupa Jakub – 21,80 pkt.
- Śmiglak Adam – 21,60 pkt.
- Jędrzejewski Marcin – 21,30 pkt.
- Maj Marek – 20,21 pkt.
- Walek Michał – 19,93 pkt.
- Czechanowski Krzysztof – 19,06 pkt.
- Kamiński Robert – 19,03 pkt.
- Zach Krzysztof – 18,45 pkt.
- Dul Dariusz – 17,49 pkt.
- Żywiecki Paweł – 17,34 pkt.
- Borzyszkowski Mikołaj – 16,91 pkt.
- Oczkowski Konrad – 16,74 pkt.
- Schutz Tomasz – 15,90 pkt.
- Pięta Dariusz – 15,54 pkt.
- Rymkiewicz Łukasz – 15,24 pkt.
- Ciupke Maciej – 15,01 pkt.
- Komorowski Łukasz – 14,85 pkt.
- Bartoszewicz Michał – 14,59 pkt.
- Osiński Maciej – 14,59 pkt.
- Gumieniak Robert – 14,53 pkt.
- Stefaniak Michał – 14,35 pkt.
- Karpiński Mariusz – 14,03 pkt.
- Wójciak Andrzej – 13,64 pkt.
- Saniewski Radosław – 13,03 pkt.
- Syguła Tomasz – 12,98 pkt.
- Polok Rafał – 12,72 pkt.
- Chrostek Adam – 12,65 pkt.
- Michalski Tomasz – 12,09 pkt.
- Kropiś Krzysztof – 12,07 pkt.
- Hajdyła Zbigniew – 11,98 pkt.
- Pyzalski Grzegorz – 11,93 pkt.
- Švach Janusz – 11,28 pkt.
- Karpiński Marcin – 11,06 pkt.
- Dowlasz Piotr – 10,97 pkt.
- Godek Przemysław – 10,95 pkt.
- Lerke Adam – 10,42 pkt.
- Smyk Andrzej – 10,31 pkt.
- Baniel Paweł – 10,21 pkt.
- Terka Piotr, Marczyk Piotr – 10,17 pkt.
- Niebudek Szymon – 9,65 pkt.
- Jędrzejczak Jacek – 9,41 pkt.
- Wiśniewski Maciej – 9,40 pkt.
- Grosspietsch Hagen – 9,18 pkt.
- Bandura Grzegorz – 8,92 pkt.
- Sworowski Konrad – 8,91 pkt.
- Kamiński Szymon – 8,88 pkt.
- Necel Adam – 8,79 pkt.
- Lempke Daniel – 8,73 pkt.
- Lubowicki Sławomir – 8,70 pkt.
- Machowicz Piotr – 8,65 pkt.
- Jankowski Mateusz – 8,64 pkt.
- Ćwikliński Piotr – 8,58 pkt.
- Hajduk Bartosz – 8,52 pkt.
- Markowski Bartosz – 8,40 pkt.
- Kowalski Piotr – 8,37 pkt.
- Majchrzak Sebastian – 8,34 pkt.
- Raczkowski Łukasz – 8,28 pkt.
- Michałuszko Bartłomiej – 8,18 pkt.
- Bigielmajer Mariusz – 8,16 pkt.
- Pałka Piotr – 8,16 pkt.
- Ulatowski Łukasz – 8,07 pkt.
- Waszczuk Karol, Waszczuk Mateusz – 7,98 pkt.
- Gasek Wojciech – 7,92 pkt.
- Hołubowicz Łukasz – 7,74 pkt.
- Mitczuk Jerzy – 7,50 pkt.
- Czech Dawid – 7,50 pkt.
- Ziombro Piotr – 7,40 pkt.
- Kret Kamil – 7,30 pkt.
- Wenglorz Wojciech – 7,26 pkt.
- Przybysz Paweł, Przybysz Michał – 7,25 pkt.
- Sobieszczyk Szymon – 7,20 pkt.
- Grząba Aleksandra – 7,20 pkt.
- Ściana Karolina, Ściana Wojciech – 7,14 pkt.
- Kubicki Łukasz – 7,08 pkt.
- Dzierżak Damian, Witczak Mateusz – 6,95 pkt.
- Myjak Konrad – 6,90 pkt.
- Ciura Jakub – 6,80 pkt.
- Pasieczny Artur – 6,60 pkt.
- Krysiak Jan – 6,59 pkt.
- Kolasiński Krzysztof – 6,55 pkt.
- Zatyka Kamil – 6,54 pkt.
- Hoffa Filip – 6,50 pkt.
- Gaiński Tomasz, Gajewski Krzysztof – 6,45 pkt.
- Jakuszewski Michał – 6,43 pkt.
- Lee Immins – 6,40 pkt.
- Czarny Bartłomiej – 6,35 pkt.
- Piątek Andrzej – 6,35 pkt.
- Rogalski Krzysztof – 6,25 pkt.
- Deja Marcin – 6,25 pkt.
- Stefanów Piotr, Dzwonnik Katarzyna – 6,20 pkt.
- Trajkowski Paweł – 6,16 pkt.
- Franc Mieczysław – 6,15 pkt.
- Powroźnik Paweł – 6,10 pkt.
- Czubala Marcin – 6,10 pkt.
- Bugiel Radosław – 6,10 pkt.
- Bogucki Maciej – 6,08 pkt.
- Kom Antone – 6,05 pkt.
- Nowak Ireneusz, Borutko Artur – 6,05 pkt.
- Rapiej Tomasz – 6,00 pkt.
- Pronobis Krzysztof – 5,99 pkt.
- Sworowski Jarosław – 5,95 pkt.
- Miniuk Daniel – 5,86 pkt.
- Czerwiński Paweł – 5,80 pkt.
- Leonczyk Adrian – 5,80 pkt.
- Cholewa Sebastian – 5,77 pkt.
- Kluza Rafał – 5,76 pkt.
- Dyakowski Michał – 5,75 pkt.
- Wrona Mikołaj – 5,72 pkt.
- Rutkowski Bartosz – 5,64 pkt.
- Kupicha Tomasz, Frelak Krzysztof, Pograniczny Damian – 5,60 pkt.
- Tomaszewski Maciej – 5,56 pkt.
- Biskup Tomasz – 5,55 pkt.
- Swierczyna Jacek – 5,53 pkt.
- Hajdyła Zbigniew, Błachut Piotr – 5,48 pkt.
- Madej Roman, Madej Dana – 5,45 pkt.
- Eger Jakub – 5,45 pkt.
- Heliński Marcin – 5,35 pkt.
- Tomaszewski Maciej, Sykuła Magdalena – 5,32 pkt.
- Krzywicki Rafał – 5,17 pkt.
- Nitschke Leszek – 5,16 pkt.
- Purol Wojciech – 5,04 pkt.
- Grudziak Rafał – 5,00 pkt.
- Małeczek Mariusz – 4,96 pkt.
- Kranc Patryk – 4,88 pkt.
- Wojciechowski Michał – 4,84 pkt.
- Makuła Zenon – 4,84 pkt.
- Błędowski Jacek – 4,80 pkt.
- Kopczyński Maciej – 4,80 pkt.
- Ożóg Marcin – 4,76 pkt.
- Wasilewski Rafał – 4,76 pkt.
- Zajączkowski Artur – 4,76 pkt.
- Skóra Sławomir – 4,68 pkt.
- Duda Daniel – 4,58 pkt.
- Domański Piotr – 4,56 pkt.
- Dziendziel Bartosz – 4,50 pkt.
- Kusiek Radosław – 4,44 pkt.
- Przeradzki Marcin, Kołodyński Paweł – 4,40 pkt.
- Twarowski Maciej – 4,28 pkt.
- Lutowski Marek – 4,24 pkt.
- Cichal Mateusz – 4,20 pkt.
- Woźniak Jarosław – 4,17 pkt.
- Szymczewski Paweł – 4,11 pkt.
- Hasse Marcin – 3,93 pkt.
- Guzy Łukasz, Pietrzczyk Marcel – 3,87 pkt.
- Wieczorek Rafał – 3,85 pkt.
- Pawlik Robert – 3,84 pkt.
- Ściana Wojciech – 3,81 pkt.
- Chytroszek Rafał – 3,81 pkt.
- Śniegoń Grzegorz – 3,75 pkt.
- Nowak Łukasz – 3,71 pkt.
- Trzciałkowski Marcin – 3,69 pkt.
- Zych Marcin – 3,64 pkt.
- Szewczyk Adam – 3,63 pkt.
- Sarna Krystian – 3,63 pkt.
- Sznajder Marta – 3,60 pkt.
- Wydro Leszek – 3,60 pkt.
- Stepnowski Marcin – 3,60 pkt.
- Błażejowski Bartłomiej – 3,55 pkt.
- Wierciński Bartosz, Kudrycki Daniel – 3,51 pkt.
- Suchecki Arkadiusz – 3,49 pkt.
- Miler Iwona – 3,45 pkt.
- Topczewski Damian, Bigda Kamil – 3,36 pkt.
- Kołodziejczyk Sebastian – 3,33 pkt.
- Onyszko Krzysztof – 3,30 pkt.
- Durtan Grzegorz – 2,81 pkt.
- Roman Joanna – 2,78 pkt.
- Stręk Arkadiusz – 2,74 pkt.
- Litwin Rafał – 2,72 pkt.
- Osieka Mateusz – 2,68 pkt.
- Dąbrowski Łukasz – 2,66 pkt.
- Sokalski Mateusz – 2,66 pkt.
- Kaleta Artur – 2,62 pkt.
- Kotowski Maciej – 2,58 pkt.
- Stefaniak Marcin – 2,56 pkt.
- Komorowski Artur – 2,54 pkt.
- Fronk Jarosław – 2,50 pkt.
- Krężel Wojciech – 2,50 pkt.
- Grzybowicz Bartosz – 2,46 pkt.
- Gumienny Rafał – 2,42 pkt.
- Falkowska Anna, Falkowski Maciej – 2,40 pkt.
- Kmiecik Marek – 2,38 pkt.
- Sikora Adrian – 2,34 pkt.
- Otto Jakub – 2,30 pkt.
- Zajączkowski Artur, Lisowski Piotr – 2,30 pkt.
- Tomalak Marcin – 2,22 pkt.
- Bergmann Magdalena – 2,18 pkt.
- Kotarski Radek, Kotarska Natasza – 2,18 pkt.
- Sumara Marcin – 2,12 pkt.
- Potuszyński Łukasz – 1,54 pkt.
- Jezierski Mikołaj – 1,53 pkt.
- Wawrzuta Tomasz – 1,48 pkt.
- Młodziński Jonatan – 1,44 pkt.
- Matwiejczuk Mateusz – 1,43 pkt.
- Żmudziński Damian – 1,38 pkt.
- Kojro Łukasz – 1,36 pkt.
- Malik Radosław – 1,35 pkt.
- Kulis Arkadiusz – 1,34 pkt.
- Masłowski Paweł – 1,33 pkt.
- Gach Tomasz – 1,33 pkt.
- Ciszewski Maciej – 1,31 pkt.
- Wawrzynek Jacek – 1,29 pkt.
- Fiszer Dariusz – 1,27 pkt.
- Szulc Krzysztof – 1,27 pkt.
- Wawrzyniak Tomasz – 1,26 pkt.
- Kaniewski Karol – 1,20 pkt.
- Zygmański Adam – 1,20 pkt.
- SKN TWiP UP Wrocław – 1,20 pkt.
- Czodrowski Leszek – 1,19 pkt.
- Winiarski Sławomir – 1,15 pkt.
- Bojczuk Sebastian – 1,10 pkt.
- Dawidowicz Tomasz – 1,09 pkt.
- Pruchniewicz Łukasz – 1,09 pkt.
- Łagiewka Bartosz – 1,07 pkt.
Konkursy ujęte w klasyfikacji:
- III Kłodzki KPD
- III Warmiński KPD
- II Międzynarodowy KPD w Chorzowie
- III Siedlecki KPD
- I Podlaski KPD
- KPD Silesia Beer Fest
- I Opolski KPD
- V Bracki KPD
- IV Warszawski KPD
- I Flisacki KPD
- VII Poznański KPD
- V Szczeciński KPD
- II Zielonogórski KPD
- III Łódzki KPD
- I Jurajski KPD
- II Silesia Beer Fest
- V Mikołajkowy KPD
- II Podlaski KPD
- I Beergoski KPD
- Grodziski KPD
- III Lubuski KPD
- VII Częstochowski KPD
- III Międzynarodowy KPD
- Warszawski KPD – wiosna
- XIV Konkurs PSPD