fbpx

Zarząd i organy PSPD

Zarząd

Wszystkie wnioski dotyczące funkcjonowania PSPD prosimy wysyłać na: (zarzad@pspd.org.pl)
lub bezpośrednio na:

Magdalena Bergmann – Prezeska Zarządu (magdalena.bergmann@pspd.org.pl), Kujawsko-Pomorski OT
Łukasz Rek – Wiceprezes Zarządu (lukasz.rek@pspd.org.pl), Mazowiecki OT
Damian Poczwardowski – Wiceprezes Zarządu (damian.poczwardowski@pspd.org.pl), Kujawsko-Pomorski OT
Jakub Kalinowski – Skarbnik (jakub.kalinowski@pspd.org.pl, skarbnik@pspd.org.pl), Mazowiecki OT
Łukasz Wróblewski – Sekretarz (lukasz.wroblewski@pspd.org.pl, sekretarz@pspd.org.pl), Śląski OT
Paweł Bucholtz – Członek Zarządu (pawel.bucholtz@pspd.org.pl), Mazowiecki OT
Krzysztof Chmiel – Członek Zarządu (krzysztof.chmiel@pspd.org.pl), Małopolski OT

Zarząd V Kadencji działa 3-letnią kadencję od 20 marca 2021 r.

Komisja Rewizyjna

Jacek Wodzisławski – Przewodniczący KR – (kr@pspd.org.pl), Dolnośląski OT
Maciej Hus – Członek KR, Wielkopolski OT
Witold Dziub – Sekretarz KR, Małopolski OT

Sąd Koleżeński

Rajmund Komosiński – Przewodniczący – (sk@pspd.org.pl), Dolnośląski OT
Mikołaj Pieczyński – Członek sądu, Wielkopolski OT
Anna Krzesińska – Członkini sądu, Mazowiecki OT
Przemysław Piątek – Członek sądu, Małopolski OT
Franciszek Knosala – Członek sądu, Opolski OT

Komisja Sędziowska

Dawid Kulbicki – Przewodniczący, Mazowiecki OT
Krzysztof Chmiel – Małopolski OT
Kacper Jasica – Małopolski OT
Filip Mazur – Zachodniopomorski OT
Mateusz Puślecki – Mazowiecki OT
Łukasz Rek – Mazowiecki OT
Łukasz Wróblewski – Śląski OT

Puchar PSPD i konkursy piw domowych

puchar@pspd.org.pl