fbpx

Rabaty dla członków

Chcesz zaoferować rabat członkom PSPD – prawie 1300 osób w całej Polsce? Napisz na: rabaty@pspd.org.pl
 
Każde z miejsc/marek udzielających rabatów członkom PSPD otrzymuje od Stowarzyszenia specjalne oznaczenie oraz promocję w naszych kanałach (www, fb, workplace, newsletter):

zniżka na surowce

    Start » zniżka na surowce

Wpisz nazwę lub kategorię (np. pub, sklep, warszawa, wrocław)

Szukaj w promieniu 10 (w kilometrach)
Znaleziono 12
10 % zniżki na cały asortyment w cenie podstawowej – zatem oprócz produktów znajdujących się w wyprzedaży bądź na promocji. Warunkiem uzyskania zniżki będzie złożenie zamówienia i w wiadomości dla sprzedawcy podanie numeru legitymacji pspd. Po potwierdzeniu przez Państwa ważności legitymacji – zatwierdzimy zniżki 10 % i poinformujemy klienta o kwocie płatności za zamówienie. Dopiero wówczas będzie można regulować płatność. W tej opcji prosimy, aby członkowie nie wybierali płatności przelewem elektronicznym.
Adres:
Ulica Przekopna 39a, 38-100 Strzyżów, Podkarpackie, Poland, Strzyżów, Podkarpackie, Polska 38-100
Rabat 10% na cały asortyment dostępny w sklepie internetowym centrumpiwowarstwa.pl (nie dotyczy produktów przecenionych lub będących na promocji). Aby móc korzystać z rabatu, należy: założyć konto w sklepie, na adres kontaktowy sklepu przesłać e-maila zatytułowanego rabat PSPD: imię i nazwisko, nick użyty podczas zakładania konta w sklepie, numer legitymacji członkowskiej PSPD, czekać na informację o przypisaniu rabatu (do 3 dni roboczych), następnie cieszyć się z zakupów Rabat przypisywany jest do momentu wygaśnięcia członkostwa, przy kolejnym roku konieczne jest powtórzenie operacji.
Adres:
Firmowa 10, Opole, Opolskie, Polska 45-594
Rabat stały na cały asortyment 8% + 2% w punktach lojalnościowych. Rabat dla członków PSPD nie dotyczą produktów w cenach promocyjnych, nie łączą się również z innymi rabatami tj. wartościowymi, ilościowymi czy przypisanymi wcześniej rabatami stałymi. Aby skorzystać z rabatów załóż i aktywuj konto na homebeer.pl. Następnie wyślij nam informację na sklep@homebeer.pl (tytuł maila „Rabaty dla PSDP”) z danymi: imię i nazwisko, numer legitymacji PSPD. Rabat zostanie przypisany do konta w ciągu 48h, co zostanie potwierdzone e-mailem zwrotnym. Od tej pory przy składaniu zamówień sklep będzie naliczał rabat automatycznie.
Adres:
Ulica Altanowa 8 / 11, Lublin, Lubelskie, Polska 20-819
Zniżka -10% na cały asortyment dostępny w sklepie internetowym marxam.pl (nie dotyczy produktów przecenionych; nie łączy się z innymi zniżkami). Aby móc korzystać z rabatu, należy: – założyć konto w sklepie marxam.pl, – pod adres sklep@marxam.pl przesłać następujące informacje: imię i nazwisko, adres e-mail użyty podczas zakładania konta, numer legitymacji członkowskiej PSPD. Żeby przyspieszyć przypisanie rabatu, prosimy o wpisanie w tytule wiadomości „Rabat PSPD”. W odpowiedzi na przesłaną wiadomość potwierdzimy przypisanie rabatu do Twojego konta klienta, a rabat będzie naliczany automatycznie przy każdych zakupach. Życzymy udanych zakupów!
Adres:
-