fbpx

Ogłoszenie wyników MPPD 2020 – 4 lipca, Pruszków, Browar Otwarte Bramy

Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych zaprasza na najważniejsze wydarzenie piwowarstwa domowego w 2020 roku, czyli na Ogłoszenie wyników największego w historii naszego kraju konkursu piwa w Polsce (792 piwa ocenione) – Mistrzostw Polski Piwowarów Domowych o tytuł Grand Champion MPPD 2020!

W sobotnie popołudnie 4 lipca w Pruszkowie koło Warszawy spotkamy się w miejscu wyjątkowym, czyli jednym z pierwszych w Polsce brewpubów – Browar Otwarte Bramy. Browar mieści się w dawnej fabryce kredek w Pruszkowie, praktycznie w sąsiedztwie stacji kolejowej: https://g.page/OtwarteBramy?share

Harmonogram imprezy:
– ok. godz. 17:00 start tradycyjnej strefy piwowarów domowych – każdy może przynieść swoje piwo domowe
– od 17:30 do 19:00 część oficjalna, ogłoszenie wyników kategorii, Mistrza Polski Piwowarów Domowych 2020 i rozstrzygnięcie Pucharu PSPD 2019/20
– od 19:00 afterparty
Wstęp wolny. Dla gości przewidziany jest poczęstunek.

Dla osób przyjezdnych spoza aglomeracji warszawskiej – pociągi podmiejskie (Szybka Kolej Miejska) i regionalne (Koleje Mazowieckie) kursują od Dworca Warszawa Zachodnia do Pruszkowa praktycznie co 20 minut. Ceremonia potrwa około 1,5 godziny, więc przed godziną 19:00 skończymy część oficjalną – tak, abyście mogli swobodnie wrócić tego samego dnia do swoich domów. Ostatni pociąg z Pruszkowa do Warszawy Zachodniej, Centralnej i Wschodniej odjeżdża o 23:43.

Zwycięskie piwo, Grand Champion, czyli najlepsze spośród 792, zostanie uwarzone w Browar Zamkowy Cieszyn i trafi do sprzedaży w sklepach i pubach w całej Polsce. Zwycięzca otrzyma w nagrodę także 5000 zł.

Podczas imprezy poznamy także finałowe zestawienie rankingu piwowarów w Pucharze PSPD 2019/20!

Sponsorzy MPPD 2020:
Browar Zamkowy Cieszyn
Browamator
Viking Malt
Fermentum Mobile
BREWNESS

Dodaj komentarz