fbpx

Wyniki eliminacji Mistrzostw Polski Piwowarów Domowych 2020!

Grand Championem zostaje… Tę informację poznamy 4 lipca na specjalnym wydarzeniu, o którym szerzej w ciągu najbliższych dni.

 

A teraz informacja ważna dla wszystkich uczestników – wyniki eliminacji Mistrzostw Polski Piwowarów Domowych 2020. Kolejność nazwisk przypadkowa. Gratulujemy finału, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zgłoszenia i zapraszamy za rok.

 

O dostępności metryczek eliminacyjnych poinformujemy Was w oddzielnym poście.

 

American Brown Ale:

Artur Kaczmarczyk

Ireneusz Misiak

Jakub Kawa

Karol Okoń

Krzysztof Chmiel

Mariusz Zaborowski

Waldemar Wach

Wojciech Hornowski

 

Angielskie Barley wine:

Artur Wojnarowski          Marcin Jędrzejewski, Bartosz Stopa

Bartosz Barczyk

Bartosz Nagiewicz

Michał Tomaszek

Paweł Twardak

 

APA z herbatą:

Adam Pieczka    Jolanta Pieczka

Adrian Gardian

Anna Jodłowska

Damian Barwiński

Filip Guilherme

Grzegorz Zemla

Kamil Dudek

Mirosław Herczek

Roman Kita

Sebastian Mucha

Waldemar Mudryk

 

Belgian Tripel

Adam Dymarczyk

Benedykt Kornaś

Daniel Górecki

Daniel Śledzikowski

Kamil Pastor

Marcin Kamiński

Paweł Wilczyński

Piotr Sztuk

Tobiasz Jagiełło

Zbigniew Jarosik

 

Brett Grodziskie:

Kamil Pasierbik

Maciej Palusiński             Joanna Mitek-Palusińska

Mariusz Bystryk

Mikołaj Pieczynski

Tomasz Piszczelski

 

Polotmave:

Ireneusz Juraszczyk

Kamil Pasierbik

Łukasz Sklarek

Maciej Furmanek

Mariusz Jachimowski

 

Gose:

Damian Korzeniewski

Jerzy Koczurek

Mariusz Bystryk

Mariusz Nowicki

Szymon Kamiński

 

Juicy Sour:

Artur Lesiak        Iwona Lesiak

Damian Korzeniewski

Jakub Kawa

Jakub Kosiński

Krzysztof Grzegorczyk

Mateusz Szprendałowicz              Karol Marcula

Patryk Szkudlarek

Paweł Tokarski  Grzegorz Szymecki

Piotr Rosenbaum

Rafał Stróżyna

Sławomir Kamiński

Szymon Kamiński

Witold Borczyk

 

Koźlak:

Krzysztof Zach

Marcin Gruszczyński

Marcin Szarowski            Katarzyna Czaja

Michał Pomianowski

Mikołaj Borzyszkowski

Sebastian Gębala

Sławomir Kamiński

 

New England IPA:

Damian Korzeniewski

Jakub Kawa

Marcin Bukowski

Mariusz Jachimowski

Mateusz Okrój

Rafał Cecotka

Szymon Kamiński

Tomasz Rapiej

 

Nowofalowy Pils:

Maciej Brzozowski

Maciej Furmanek

Marcin Jędrzejewski

Mariusz Bystryk

Paweł Wilczyński

Piotr Łapuć

 

Pastry Imperial Stout:

Janusz Švach

Maciej Brzozowski

Nikodem Fajdek

Paweł Kowalewski

 

Stout Owsiany:

Adam Adamczuk

Andrzej Poturalski

Artur Wojnarowski          Bartosz Stopa

Dawid Bobryk

Dorota I Jarosław Przybyłko

Jacek Stachowski

Kamil Otola

Łukasz Flis           Olga Flis

Mariusz Chilmon

Michał Daniłowski

Paweł Powroźnik

Paweł Twardak

 

Witbier:

Andrzej Pilarczyk

Ireneusz Misiak

Jacek Stachowski

Mateusz Krata

Piotr Czachor

Piotr Mazurek

 

Żytnia IPA:

Andrzej Pilarczyk

Bartłomiej Pochwat

Damian Torba

Ireneusz Misiak

Marcin Kamiński

Piotr Rosenbaum

Dodaj komentarz