fbpx

Oświadczenie zarządu PSPD ws. głosowania w Nagrodach PSPD 2019

Oświadczenie zarządu PSPD

Informujemy, że zdecydowaliśmy się zawiesić dotychczasowe głosowanie w systemie Survio dotyczące Nagród PSPD 2019, anulować wyniki oraz przeprowadzić głosowanie od początku w innym systemie.

Zmiana jest związana z informacjami, które otrzymaliśmy od głosujących i nominowanych, że system umożliwia wielokrotne głosowanie z jednego urządzenia. Takiej sytuacji nie planowaliśmy, ponieważ każdy głosujący powinien mieć jedną możliwość wskazania swoich faworytów w pięciu kategoriach. Po analizie dotychczas oddanych głosów w systemie w naszej opinii do nieprawidłowości i nadużyć nie doszło, jednak nie jesteśmy za pomocą Survio zagwarantować rzetelności i poprawności przeprowadzenia konkursu. Przy ustawieniach ankiety wyłączyliśmy możliwość wielokrotnego wypełniania z jednego urządzenia. Jednak zabezpieczenia nie zadziałały i każdy użytkownik internetu mógł głosować wiele razy.

System Survio wybraliśmy, aby każdy miał szybką i bezproblemową możliwość głosowania. Celem było umożliwienie głosowania bez konieczności rejestrowania się, pozostawiania swoich danych. Bijemy się w pierś i żałujemy, że nie skorzystaliśmy z innego rozwiązania od początku głosowania.

Chcielibyśmy przeprosić za zamieszanie i niedogodności zarówno nominowanych, jak i głosujących. Mamy nadzieję, że poświęcicie swój czas i ponownie oddacie głos na swoich faworytów w nowym systemie. Jesteśmy świadomi, że i ten system, czyli formularz Google nie jest idealny, ponieważ wymaga bycia zalogowanym, w celu ograniczenia wielokrotności wypełniania przez jednego użytkownika. Gmail jest najpopularniejszym serwisem pocztowym w Polsce, więc liczymy na to, że nie będzie to dla Was zbyt dużym utrudnieniem.

Głosować możecie pod nowym linkiem: http://bit.ly/nagrody_pspd_2019 

W związku z tym, że głosowanie było możliwe przez 2 doby (od 30.12 do 1.01) przedłużamy możliwość uczestnictwa w konkursie z 15 do 17 stycznia do końca dnia.

Wszystkiego piwnego w Nowym 2020 Roku!

zarząd PSPD

Dodaj komentarz