fbpx

Premiera Wheat Wine Adama Necla (Mistrz Polski Piwowarów Domowych 2018) już 6 grudnia!

🎅🍺🎁 W Mikołajki Mamy dla Was razem z Browarem Zamkowym w Cieszynie wyjątkowy prezent – zwycięskie piwo w największym konkursie dla piwowarów domowych w Polsce. Będzie to WHEAT WINE — niecodzienne piwo autorstwa Adama Necla, który zwyciężył w konkursie w 2018 roku.
🏆 Zwycięzca Mistrzostw Polski Piwowarów Domowych kazał na siebie długo czekać. O wynikach konkursu dowiadujemy się w czerwcu i jeżeli wygrywa piwo w trudnym i wymagającym stylu, który potrzebuje długiego leżakowania, a takim na pewno jest Wheat Wine, premiera jest przekładana na kolejny rok. Gwarantujemy Wam, że warto było czekać, bo WHEAT WINE w naszych tankach leżakowych dojrzewał 11 miesięcy!
🍻 Co to za piwo? Piwo pszeniczne, przenoszące nas w nowy wymiar doznań. Wyraźnie słodowo karmelowe nuty z delikatnymi owocowymi aromatami daktyli i wiśni w likierze, mieszają się tu z miodowo chlebowym ciałem. Całości dopełnia chmielowa goryczka i przyjemnie rozgrzewający alkohol. Brązowa barwa z miedzianymi refleksami, gładka i wypełniająca tekstura oraz pełny, słodkawy finisz przywołują skojarzenia z winem Madeira Bual.
🛒 Od kiedy WHEAT WINE będzie w sprzedaży? Od 6 grudnia w sklepach i lokalach gastronomicznych w całej Polsce. Z pewnością trafi do naszych sklepów patronackich w całej Polsce, ale będziemy Was informować o dodatkowych lokalizacjach.
🎆🎊 Czy szykujemy coś ekstra? WIADOMO! 7 grudnia w naszym Browarze w Cieszynie odbędzie się Premiera laureata Mistrzostw Polski Wheat Wine, podczas której będzie można spotkać Adama Necla oraz innych autorów zwycięskich receptur. Koszt biletu w przedsprzedaży to 25 zł (przedsprzedaż biletów będzie w serwisie kupbilecik.pl) w dniu wydarzenia 30 zł.

Kto już wypatruje takiego prezentu od Mikołaja 🍺

Polecamy także wywiad z Adamem Neclem w Birofilia.org.

Dodaj komentarz