fbpx

Start 4. sezonu Warszawskich Bitew Piwnych + premiera Hopium

Zapraszamy na pierwszą bitwę 4. sezonu Warszawskich Bitew Piwnych. Wydarzenie będzie połączone z premierą American Stouta, którego wraz z Hopium uwarzył Dominik Połeć – zwycięzca 3. sezonu Bitew! Serdecznie zapraszamy! Twórcy będą z nami i porozmawiamy o tym, jak powstało piwo.

Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie i potwierdzasz przeczytanie i zaakceptowanie regulaminu imprezy (który znajdziesz poniżej) to wypełnij formularz, który znajduję się pod adresem : https://goo.gl/forms/IXIA4abg9RTDtmBO2

Pamiętajcie, tylko 60 osób bierze udział w degustacji. Karty do głosowania otrzymacie podczas serwowania piwa.

W pierwszej bitwie zmierzą się:
Mateusz Owczarczyk
Jacek Antczak
Marcin Jamontt

RYE STOUT [14-16 BLG]
Bardzo ciemne, pełne, palone, słodowe piwo górnej fermentacji. W smaku i aromacie wyczuwalne są nuty palone, kawowe, ziemiste. Piwo powinno być oleiste od sporego udziału słodu żytniego i/lub płatków żytnich (do 30% zasypu). Piwo to można uznać za wariację Foreign Extra Stouta.

To wszystko już we wtorek – 13 marca
Craft Beer Muranów – Piwny Świat
Adres: Andersa 23
Starujemy o godzinie 19:00
degustacja zakończy się o 20:30
wyniki losowania będą ogłoszone o 21:00.

Pamiętajcie – degustacja jest darmowa.

ORGANIZATORZY: Mazowiecki Oddział PSPD
PARTNERZY: Craft Beer Muranów, Hopium.

REGULAMIN DEGUSTATORÓW WARSZAWSKICH BITEW PIWNYCH
1. Organizatorem Warszawskich Bitew Piwnych jest Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych oraz Warszawska Akcja Warzelna.
2. Na Warszawskie Bitwy Piwne składają się pojedyncze Imprezy na których Degustatorzy dokonują konsumenckiego wyboru najlepszego piwa.
3. Degustatorem Warszawskich Bitew Piwnych może być osoba fizyczna która dokonała wcześniejszej rejestracji i zadeklarowała chęć uczestnictwa w danej Imprezie w tym charakterze.
4. Bycie degustatorem jest nieodpłatne i nie wiąże się z wynagrodzeniem.
5. Degustator na Imprezie otrzyma 3 próbki piwa przygotowanego domowym sposobem w określonym przez Organizatora stylu.
6. Degustator zobowiązany jest do wyboru najlepszego według siebie piwa i oddanie na niego głosu na otrzymanej karcie głosowania.
7. Degustator wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Imprezy.
8. Degustator wyraża zgodę na utrwalanie jego wizerunku i przyznaje prawo Organizatorowi i jego Partnerom do posługiwania się nim w celu relacjonowania Imprezy lub całej akcji.

Dodaj komentarz