Nowe Legitymacje PSPD

Szanowni Członkowie PSPD.
 
Przepraszamy za opóźnienia w doręczeniu do Was nowych legitymacji PSPD. W przyszłym tygodniu powinny być już u Was. Niestety zawiodła firma produkcyjna, zamawiając nieodpowiednie opakowania do korespondencji, którą dla Was przygotowaliśmy przy okazji wysyłki.
 
Zarząd PSPD

 

Poprzedni post z 3 sierpnia 2017:

Szanowni Członkowie PSPD

Pragniemy Was poinformować o nowych legitymacjach PSPD, które zaczęły obowiązywać od 1 sierpnia 2017 r. Wizualizacje załączamy na grafice poniżej. Kilka bardzo ważnych informacji dla Was:

– nowe plastikowe legitymacje są ważne od 1 sierpnia 2017 – zarówno nowi jak i obecni członkowie PSPD otrzymają indywidualny egzemplarz. Będą do Was rozsyłane sukcesywnie od 1 września ‘17, tak więc spodziewajcie się przesyłki. Jeśli Twój adres wysyłki podany przy rejestracji w PSPD zmienił się, prosimy o przesłanie aktualizacji na sekretarz@pspd.org.pl do 31 sierpnia ’17.

– stara miedziana legitymacja będzie ważna do 30 września 2017,

– tylko nowa plastikowa legitymacja będzie uprawniała do zniżek w multitapach i sklepach z programu rabatowego PSPD. Punkty zostaną poinformowane o zmianie,

– rezygnujemy z miedzianych legitymacji, które od teraz będą miały wartość kolekcjonerską. Jednak dla ich fanów uruchomimy dodatkową sprzedaż w sklepie PSPD (wkrótce),

– na legitymacji są pola na roczne hologramy – po opłaceniu składki otrzymacie poczta naklejkę samoprzylepną na odpowiedni rok.

– termin opłaty członkowskiej PSPD za 2018 r. zmieniamy na ostatni dzień listopada 2017 r. Głównie dlatego, abyście hologram na 2018 rok otrzymali do końca tego roku kalendarzowego.

 

– jednocześnie w kwestii optymalizacji kosztów obniżamy cenę wpisowego dla nowych członków z 40 do 30 zł. Kwota zawiera koszt obsługi wyrobienia dokumentu, jego wysyłki, produkcji corocznych hologramów.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania prosimy kierujcie je na adres zarzad@pspd.org.pl.

Zarząd PSPD

Dodaj komentarz