XIII KONKURS PIW DOMOWYCH PSPD

wróć do listy
10 4.2015

Po okresie wielu zawirowań i niejasności związanych z zakończeniem Festiwalu Birofilia w Żywcu informujemy, że kolejna edycja konkursu odbędzie się na dotychczasowych zasadach 19-20 czerwca. Potwierdzili to obaj wyłączni sponsorzy konkursu: Browar Zamkowy w Cieszynie, fundator głównej nagrody Grand Championa, jak i Browamator - fundator nagród dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach...


Eliminacje konkursu odbędą się w Piwiarni Żywieckiej, która jak do tej pory będzie również punktem kontaktowym do odbioru piw. Finał rozegrany zostanie w Cieszynie podczas imprezy Święto Trzech Braci, w którą włączył się również miejscowy browar.

Recepcja czyli przyjmowanie piw we wcześniej ustalonych kategoriach nastąpi w dniach od 04.05.2015 (poniedziałek) do 31.05.2015 r. Eliminacje w Żywcu będą miały miejsce tydzień przed finałem. Planujemy udział nie mniej niż 20 sędziów w eliminacjach i 20 w finale. Obecnie czekamy na ostateczne potwierdzenie nagród od Browamatora, a w przyszłym tygodniu ogłosimy regulamin i wdrożymy system zgłoszeniowy. Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Krzysztof Lechowski
Prezes PSPD

Pliki do pobrania:


Członkowie wspierający Stowarzyszenia: